Полезные статьи

Жалюзі або ролети?

Жалюзі або ролети? Як правильно обрати?

Ще зовсім недавно в кожному будинку для захисту вікон від сонця і настирливих очей сторонніх людей висіли штори. Сьогодні ж більшість відходять від цих важких тканин, в яких накопичується пил і шкодить здоров'ю людини. На зміну шторам прийшли жалюзі та ролети.

Як встановити пластикове вікно?

Як встановити пластикове вікно?

Пластикові вікна сьогодні вже не розкіш, а можливість зробити мікроклімат в будинку більш теплим. Монтаж ПВХ вікна - це гарантія збереження тепла в приміщенні в зимовий час. До того ж вони виглядають дуже привабливо і акуратно, не вимагають особливого догляду і прослужать багато років.

Сайдинг та вагонка для обшивки балкона

Як вибрати якісний сайдинг?

Сьогодні багато хто намагається утеплити не тільки стіни житлових приміщень, а й балконів з лоджіями. При цьому обшивка грає важливу роль не тільки з естетичної точки зору, але і для теплоізоляції.

Який віконний профіль краще?

Який віконний профіль краще?

Пластикові вікна сьогодні можна зустріти де завгодно: і в приватних будинках, і в квартирах, і в лікарнях, школах, дитячих садах. Даний вид скління проявив себе тільки з позитивного боку і в експлуатації, і з естетичної точки зору. На ринку металопластикових вікон дуже багато виробників і часом це значно ускладнює вибір.

Що таке вікна ПВХ?

Що таке вікна ПВХ?

Ще зовсім нещодавно в кожному будинку і в кожній квартирі були тільки звичні всім вікна з дерев'яною рамою. До сих пір можна зустріти такі, але, як часто буває, вони вже добряче пошарпалися і мають вельми непрезентабельний зовнішній вигляд, навіть після фарбування. На заміну дерев'яним вікнам була придумана більш довговічна і приваблива зовні альтернатива, а саме пластикові вікна або вікна ПВХ.

Як відрізнити енергозберігаючий склопакет від звичайного?

Як відрізнити енергозберігаючий склопакет від звичайного?

Пластикові вікна сьогодні встановлюють з багатьох причин. Вони набагато практичніші і довговічніші вікон з дерева, добре тримають тепло всередині приміщень, не пропускають повітря і не створюють протягів. Та й догляд за ними дуже простий - не вимагають спеціальних засобів і матеріалів.

Pages