Зварювання виносу балкона

купить окна OpenteckЯкісне скління балконів і лоджій неможливе без ідеально рівної основи. Зварювання балконів і лоджій у Києві та області - затребувана процедура, що передує монтажу металопластикових вікон. В ідеалі це має робити той же, хто встановлює вікна та балконні двері. Досвідчені компанії пропонують послугу балкон під ключ, яка містить всі етапи перетворення балкона або лоджії на красиве, захищене і затишне приміщення, включаючи прибирання, зовнішню і внутрішню обшивку, комплектацію меблями.

Зварювання балконів: нюанси

Мова йде про цілий комплекс робіт, спрямованих на підготовку основи для скління, а також на зміцнення перил. Часто під час ремонту балконів і лоджій виявляється так звана втома металу в старих будівлях або обширна корозія через низьку якість металу (часто буває в новобудовах). Тоді зварювання каркасу балкона просто необхідне з міркувань безпеки як для господарів балкона, так і тих, хто під ним ходить по тротуару. Наші фахівці зміцнюють перила за допомогою нових пластин, які надійно кріпляться до стійок. Іноді капітальний ремонт балкона передбачає варіант оперізування парапету балкона залізною трубою, що прикріплюється за допомогою зварювання.

Винос балкона (розширення)

купить окна OpenteckЦе набір операцій з розширення периметра балкона. У цьому випадку елементи скління виносяться вперед, за перила. Завдяки розширенню балкона виграємо додаткову площу - до 30 см по периметру. Враховуючи, що більшість балконів у Києві мають ширину 70-90 см, це суттєве розширення нехай не житлової, але вельми корисної в густонаселеному місті захищеної площі.

Крім того, розширення балкона сприяє комфортнішому відкриванню вікон, розширює оглядовість і місткість. Розширення балкона дозволить встановити повноцінне широке підвіконня, на якому можна буде влаштувати справжній зимовий сад або власне міні-кафе для себе і рідних. Деякі кияни навіть обладнають на розширеному і світлому балконі робоче місце.

Компанія Okna Citi давно й успішно займається склінням, балконами під ключ,зокрема й професійним їх розширенням. Ми використовуємо тільки надійні матеріали, і працюємо чітко і злагоджено, як швейцарський годинник. У цих питаннях безпека - завдання номер один. Тому ми неодмінно зміцнюємо каркас у максимальній кількості точок (підлога, стеля, стіни). Завдяки цьому вага конструкції переноситься на несучі стіни будинку.

Естетичность - не остання задача в такій послузі як зварювання каркасу для розширення балкону та в послузі балкон під ключ. Будьте впевнені, незважаючи на те, що цією справою займаються сильні чоловіки, красою оновленого балкона або лоджії буде захоплюватися навіть витончена господиня чи гостя квартири, офісу.

Як замовити розширення балконів і лоджій у Києві чи області?

купить окна Openteck

Все, що Вам потрібно, це зателефонувати або замовити дзвінок в компанії Okna Citi. Консультант поставить усі необхідні для наших майстрів запитання, допоможе прорахувати вартість робіт і розповість все, що Ви хочете знати про зміцнення, скління і розширення балконів та лоджій.