Жалюзі на вікна

Цей вид стильних завіс відомий ще з середини 19 століття. Цікава етимологія слова: воно походить із французької мови і буквально означає «ревнощі». Пояснюється це східною традицією ховати красивих жінок від сторонніх очей. Жалюзі на вікна - ідеальний винахід для ревнивих чоловіків: пропускаючи світло і даючи можливість красуні спостерігати за подіями на вулиці, вони приховують її від можливих замахів і спокус.

Жалюзі вертикальні та горизонтальні

Перші жалюзі були дерев'яними і горизонтальними. Конструкція відтоді не надто змінилася: як і півтора століття тому, вона складається з тонких пластинок, називаних ламелями. Ламелі шириною 16 або 25 мм з'єднуються між собою

міцною капроновою ниткою паралельно пластиковому вікну. Найпопулярніший сьогодні матеріал для горизонтальних жалюзі - алюміній із полімерним покриттям. Це найпоширеніший вид жалюзі на пластикові вікна в Києві, однаково прийнятний як для житлових, так і для комерційних, офісних і громадських приміщень.

Вертикальні жалюзі виробляються з тканинних ламелей завширшки 89 і 127 мм, кріпляться перпендикулярно підвіконню до стелі, у віконний отвір або до стіни над ним. Вони натягнуті завдяки тягарцям у нижній частині конструкції пластинки. Ціна тканинних жалюзі залежить від якості і щільності матеріалу. Найчастіше їх використовують у конференц-залах, офісах. У той же час, горизонтальні жалюзі успішно використовуються дизайнерами інтер'єрів як секрет візуального подовження стіни або віконного отвору. Але так само можуть бути встановлені в квартирах завдяки величезному вибору кольорів і малюнків.

Окрема тема - це рулонні жалюзі, так звані ролети. Вони зазвичай кріпляться у віконний отвір на пластмасовий каркасі і зроблені з тканини. Ролет - хороший вибір для темного часу доби. Якщо вдало підібрати фактуру і колір, можна створити неповторно стильний інтер'єрний ансамбль із меблями або аксесуарами.

Де купити жалюзі на вікна в Києві та області?

Компанія Okna-Citі пропонує якісні жалюзі на вікна будь-яких кольорів і конструкцій. Вони прості й недорогі в монтажі та догляді, захищають від сторонніх очей і палючого сонця, освіжають інтер'єр.