Утеплення балкона у Києві та області

Утеплення балконів і лоджій дозволяє отримати додаткове житлове приміщення. На балконі можна зробити кабінет або кімнату для відпочинку. Але при цьому таке приміщення повинне бути теплим і затишним.

Сьогодні у продажу є величезний вибір матеріалів для утеплення балконів і лоджій. При чому утеплити можна і зсередини, і зовні. Все залежить від типу всієї конструкції.

Наша компанія Вікна Сіті утеплить Ваш балкон або лоджію кращими матеріалами в Києві та Київській області. При цьому ми гарантуємо високу якість монтажу і швидке виконання всіх робіт.

Матеріали для утеплення балконів і лоджій

Утеплення балконів і лоджій буває внутрішнім і зовнішнім. Виступаючі балкони зазвичай утеплюють з зовнішньої сторони для того, щоб зберегти дорогоцінний простір усередині приміщення. Внутрішнє утеплення зазвичай роблять в лоджіях.

Для утеплення використовуються такі матеріали:

  • пінопласт. Найвідомішим і доступним за ціною матеріалом для утеплення балконів і лоджій є пінопласт. Його легко кріпити, він відмінно тримає тепло і не пропускає холодне повітря;
  • мінеральна вата. Для початку створюється спеціальний каркас, на який і кріпиться базальтова вата. Утеплення відбувається за рахунок волокнистої структурі матеріалу, в якому знаходиться прошарок повітря, не пропускає холод і не випускає тепло з приміщення;
  • стиродур. Це той же пінопласт, тільки більш міцний і теплий, при цьому він пожежобезпечний. Ціна хоч і вище, ніж у пінопласту, але при цьому нижча за інші матеріали;
  • пінополіуретан. Цей матеріал напилюється, що дозволяє створити дуже надійну гідроізоляцію. До того ж є можливість контролювати товщину утеплення;
  • екструзійний пінополістирол. Сучасний матеріал, яким можна дуже якісно утеплити балкон або лоджію.

Для того, щоб утеплити лоджію або балкон, необхідні знання та вміння. Фахівці нашої компанії Вікна Сіті знають всі нюанси цієї роботи. До того ж наші менеджери допоможуть вам підібрати найоптимальніший варіант матеріалу для утеплення.

Утеплення балконів і лоджій від компанії Okna Citi

Крім монтажу і ремонту пластикових вікон від кращих виробників, ми також пропонуємо Вам всі види утеплення фасадів балконів і лоджій. Наші фахівці працюють з будь-якими видами матеріалів і знають всі тонкощі своєї роботи.

Замовити у нас утеплення балкона або лоджії в Києві і області досить просто. Вам необхідно лише зателефонувати нашим менеджерам або залишити заявку онлайн. Вартість послуг і матеріалів Ви можете дізнатися на нашому сайті.