Вивезення будівельного сміття в Києві та області

Купити вікна в Києві та області, встановити їх і обладнати необхідною фурнітурою - дві третини справи. І не більше, ніж половина, якщо мова йде про балкон під ключ. Демонтаж старих вікон, заміна склопакета, оздоблювальні роботи - все це має наслідком утворення будівельного сміття.

Кілька мішків можна винести до загальнобудинкових сміттєвих контейнерів, якщо дозволяє сила, здоров'я і умови обслуговування Вашого підрядника з благоустрою. На присадибних ділянках старі вікна іноді використовуються як саморобних теплиць або віддаються сусідам на їхні потреби. Але якщо відходів багато, особливо в багатоповерховому будинку столиці, то, замовляючи вікна або «балкон під ключ», стоїть прямо запитати, чи є у виконавця робіт можливість прибрати за собою.

Okna Citi - вивіз будівельного сміття після монтажу вікон і не тільки

Коли до Вас приїде наш замірювач, обговоріть із ним детальні умови: дату, час твори робіт, а також озвучте необхідність вивезення будсміття. Все буде зроблено акуратно, швидко - навіть найприскіпливіші сусіди не встигнуть обуритися.

Крім того, у нас Ви можете замовити вивіз будівельного сміття в Києві та області окремою послугою, навіть якщо Ваш ремонт абсолютно не пов'язаний зі склінням. Вартість буде залежати від кількості відходів, поверху, умов винесення і під'їзду до будинку.