Віконні ролети з тканини

Для захисту приміщення від прямих сонячних променів сьогодні придумано безліч пристосувань на вікна - від простих штор з щільних тканин до віконних ролетів. На останніх хотілося б зупинитися. Ролети бувають різних кольорів, що дозволяє підібратися ідеальний варіант для дизайну приміщення. При цьому вироби виготовляються з тканини високої якості, яка не вигорає з часом і не вимагає складного догляду за собою.

Ролети на вікна з тканини (тканинні) - це відмінний захист приміщень від сонця, який виглядає модно і елегантно. Такі системи будуть доречні не тільки в житлових приміщеннях, але і в офісах, на підприємствах.

Наша компанія Okna Citi уже протягом багатьох років займається склінням вікон в Києві і в Київській області. Також ми пропонуємо супутні послуги, як ремонт, виготовлення штор, віконних ролетів, утеплення стін, балконів і лоджій, і багато іншого. При цьому ціни на послуги у нас найдоступніші в місті. Наші фахівці допоможуть Вам підібрати для себе оптимальний за характеристиками і вартості варіант ролетів на вікна з тканини (тканинні).

Віконні ролети від компанії Вікна Сіті

Ролети - це система для захисту вікна від сонця і сторонніх поглядів. Вона складається з тканини, яка опускається і піднімає за допомогою спеціального шнура. Ви можете самостійно контролювати рівень освітлення приміщення.

Ролети на вікна з тканини (тканинні) виготовляються з самих різних матеріалів: сатинових тканин, натуральних, жакардових, з напиленням з перлів, яке відбиває сонячні промені, BlackOut, що не пропускають денне світло.

Віконні ролети мають такі переваги:

  • відмінно захищають приміщення від палючого сонця, і в приміщенні завжди буде приємних мікроклімат;
  • спеціальні тканини можуть абсолютно не пропускати денне світло, що дозволить Вам відпочити в повній мірі в будь-який час доби;
  • захищають від поглядів перехожих людей;
  • сонце може зіпсувати меблі, картини, шпалери. Саме від цього і захистять віконні ролети;
  • на моніторі комп'ютера або в телевізорі більше не буде відблисків.

При цьому за матеріалом дуже легко доглядати. Тканина відштовхує пил, не вигоряє на сонці. Вся система буде Вам служити дуже довго, зберігаючи свій первозданний зовнішній вигляд.

Ролети з тканини (тканинні) дуже зручні ще й тим, що вони не займають місця і не заважають прибиранню приміщення, як це буває з важкими тканинними шторами. При цьому в них не накопичується пил, що важливо для людей, які страждають алергією. До того ж ролети будуть доречні там, де немає можливості повісити штори, як, наприклад, на маленькому балконі, у ванній кімнаті, на кухні.

Системи ролетів бувають різних типів: відкритого, закритого, для установки до стелі або на стіни. Всі вони мають свої переваги і недоліки. Фахівці нашої компанії Вікна Сіті проконсультують Вас з усіх питань і запропонують найоптимальніший варіант.

Тканинні ролети - прекрасний дизайн і висока якість

Тканинні ролети сьогодні стають все більш популярними завдяки своїй доступній ціні і різноманітності дизайнів тканини. Ви зможете вибрати як варіант зі звичайної тканини, так і день-ніч або блек-аут. Все це дозволить Вам в будинку створити те освітлення, яке Вам необхідно.

Наша компанія Okna Citi пропонує віконні ролети з тканини (тканинні) по самим прийнятним цінам в Києві та області. Виклик замірника у нас безкоштовний, а також часто діють акції та знижки.