Вікна та двері

Купити вікна і двері в Києві - не проблема. Установку вікон і дверей, ремонт і модернізацію Вам також запропонують десятки компаній. Вікна-Сіті вигідно відрізняється від інших фірм тим, що нічого не нав'язує. І перш, ніж Ви захочете покластися на професіоналізм і порядність наших співробітників, Okna Citi пропонує Вам самостійно розібратися в класифікації вікон і дверей. Так Ви зможете зробити усвідомлений вибір і розмовляти з інженером зі знанням справи. Отже, маленький екскурс для тих, хто хоче купити вікна та балконні двері в Києві, київській області або замовити доставку в інші регіони.

Металопластикові вікна для Києва (вікна ПВХ)

Це скорочене, і, чесно кажучи, не зовсім точна назва дверей і вікон із екструдованого полівінілхлориду (ПВХ). Усередині кожного виробу міститься розміщений оцинкований сталевий профіль. Його функція - посилення конструкції. Металопластикові вікна в Києві, особливо у висотках, користуються популярністю не тільки завдяки енергозбереженню. Металевий профіль в основі конструкції вікна дозволяє йому справлятися з будь яким вітровим навантаженням (чим вище квартира, тим вище тиск вітру). Тому на високих поверхах суворо рекомендується використовувати металопластикові вікна з профілем не тонше 1,2-1,5 мм.

Дерев'яні вікна зі склопакетом

Найкрасивіші, натуральні і ... дорогі вікна та двері. У них поєднуються природні якості дерева (висока звукоізоляція, стійкість до перепадів температури, енергозбереження, екологічність і прекрасний зовнішній вигляд) із найсучаснішими технологіями скління. Якщо Ваш інтер'єр виконаний в стилі кантрі, якщо природность для Вас на першому місці й дозволяє бюджет - не вагаючись віддавайте перевагу дерев'яним євро-вікнам.

Алюмінієві вікна

До їх переваг передовсім варто зарахувати легкість металу, екологічність (не виділяють шкідливих речовин), довговічність (термін служби – понад 80 років). Алюмінієві вікна не бояться корозії, і мають високу енергоефективність. Вони стають надійним бар'єром від холоду взимку і від спеки влітку, що в кліматичних умовах України з колосальними перепадами температур і високою вологістю - найважливіша якість. Алюмінієві вікна безпечні з точки зору пожежі. Саме з цього металу виготовляють вікна та балконні двері нестандартних, дуже великих розмірів.

Де в Києві купити вікна та двері з ПВХ, дерев'яні, алюмінієві?

Okna Citi пишається своїм мотто «Вікна Вашого міста». Адже ми переважно працюємо з вікнами для Києва та області, розуміючи всі нюанси потреб столичної агломерації. Тому ми пропонуємо випробувані профілі (Rehau, Salamander, Openteck), відмінну австрійську фурнітуру МАСО, а також усі необхідні деталі, такі як підвіконня, відливи, жалюзі, протимоскітні сітки. Okna Citi - це і комплекс професійних монтажних робіт, які ось уже 12 років високо оцінюють усі, хто замовляв у нас установку вікон у Києві та області.