Паркани, ворота, накриття і решітки

Огорожі та їх елементи: паркани, гаражні брами, ворота для заїзду, хвіртки для проходу, козирки, навіси, решітки необхідні в Києві та області для безпеки, щоб підкреслити індивідуальність і ставлення до недоторканності особистої території. Виготовлення та монтаж огорож вимагають ретельного планування і якісного виконання, щоб ці екстер'єрні конструкції виконували свої функції найбільш адекватно. Okna Citi відома насамперед як компанія, що займається встановленням металопластикових вікон у Києві та області, балконів під ключ. У той же час, ми надаємо ряд супутніх робіт із благоустрою та підвищення рівня безпеки будинків, ділянок, локацій бізнес-компаній та установ. У портфоліо Okna Citi представлені як прості й недорогі паркани з металопрофілю, так і складні конструкції з ексклюзивним декором.

Паркани, ворота, хвіртки в історії та культурі

Історики вважають, що чим вище рівень економічного розвитку країни, тим менше її населення прагне до встановлення заборів та інших огорож. Культурологи, однак, стверджують, що уявлення про особисту територію та безпеку залежить не тільки від добробуту людей, а й від подій минулого, умов формування нації, які вплинули на рівень відкритості і, навпаки, бажання відгородитися від сторонніх. Як би там не було, в нашому суспільстві добрим вважається той господар, який подбав про встановлення паркану навколо свого будинку або підприємства. Він може бути суто декоративним або з акцентом на функціональності, а може поєднувати обидві якості - залежно від пріоритетів і потреб.

Металеві забори з профнастилу

Металевий забор із профнастилу - це міцність, надійність і привабливий зовнішній вигляд. Монтаж здійснюється досить швидко, а великий вибір колірних рішень металопрофілю дозволить Вам вибрати для себе найкращий варіант. В Україні паркан з металопрофілю є найбільш популярною конструкцією через доступну вартість і швидке зведення. До того ж паркан з профнастилу прослужить багато років і не втратить свого первозданного зовнішнього вигляду.

Паркан з металопрофілю витримує негативний вплив зовнішнього середовища, як дощ, вітер, а також він не іржавіє і не схильний до корозії. Наші фахівці якісно і швидко встановлять огорожу з профнастилу за доступною ціною в Києві і області.

Металеві ворота і забори

Компанія Okna Citi, як говорилося вище, виготовляє і встановлює металеві паркани (з профнастилу і металу в іншому виконанні), у тому числі з художньою ковкою. Також пропонуємо навіси (для авто та господарські) і козирки з полікарбонату, металочерепиці. Okna Citi обладнає Ваш маєток воротами будь-якого типу: секційними, автоматичними, відкатними, гаражними. Ви також можете замовити додаткові зварювальні роботи, виготовлення металоконструкцій із повним циклом обробки.