Бронедвері для Києва та області

вхідні металеві дверіЦіна броньованих дверей залежить від якості матеріалів і монтажу, комплектації, від того, стандартні бронедвері або за спецзамовленням. Однак стандартність стосується переважно розмірів. Це не означає «як у всіх». Компанія Okna Citi пропонує величезний асортимент оздоблення броньованих металевих дверей, різні комплектуючі. Таким чином, ви не просто можете купити броньовані двері для Києва та області, а й отримати, по суті, ексклюзивне виконання і професійний монтаж.

Вхідні броньовані двері: з чого вони складаються

Міцність і зломостійкість бронедверей залежить передовсім від кількості й товщини листів металу, від якості каркасу ребер жорсткості. Усередині броньованих дверей зазвичай є пористий матеріал, який поглинає звук і сприяє теплоізоляції. Плавність ходу і функціональність – залежать від фурнітури й ущільнювачів.

Зовнішній вигляд бронедверей залежить від покриття. Це може бути вінілшкіра, МДФ-накладки (ламінат), оброблені ПВХ-плівкою, декор із натурального шпону або штучного каменю. Незважаючи на те, що найголовніша функція вхідних дверей - захищати господарів приміщення і гостей від холоду, цікавих вух та незаконних вторгнень, естетичний бік питання не менш важливий. Металеві двері - не тільки страж Вашої приватності й затишку, але і елемент інтер'єру та екстер'єру. Різноманіття оздоблювальних матеріалів і дизайнів дозволяє об'єднати в одних броньованих дверях як запити щодо безпеки і комфорту, так і вимоги до краси.

Ціна вхідної бронедвері залежить від безлічі факторів. В першу чергу від виробника. Вибирайте компанії, які гарантують якість свого товару. Також вартість залежить від особливостей конструкції, матеріалу для утеплення, комплектуючих деталей і типу замкової системи. Вироби економ класу мають основу із сталевого листа і декількох ребер жорсткості. Двері преміум класу мають вже більш складну структуру, що складається з безлічі ребер жорсткості і більш надійного профілю. При цьому сталевий лист може досягати товщини до 5 міліметрів.

Якщо ви хочете купити дійсно якісні броньовані вхідні двері, звертайтеся в нашу компанію. Фахівці допоможуть вам визначитися з вибором і порадять найкращий варіант для вашого випадку.

Установка бронедверей: до чого призводять помилки монтажу

вхідні двері КиївДовіряйте установку бронедверей тільки добре зарекомендованим, перевіреним і професійним виконавцям! Okna Citi, без зайвої скромності, - саме той випадок. Ви не почуєте скарг на результати нашої роботи. Водночас, нам неодноразово доводилося виправляти помилки інших компаній, які займалися установкою броньованих дверей. Що ми маємо на увазі?

Правильна установка бронедверей - запорука комфортного й тривалого використання. Якщо в процесі монтажу бронедверей були допущені помилки, то це може привести до передчасного зносу фурнітури і замків, нещільного запиранння, неохайному зовнішньому вигляду.

Нині броньовані двері в Києві продають і встановлюють сотні компаній. Але купити броньовані двері та отримати захист і красу - це різні речі. Звертайтеся до тих, хто не посоромиться показати свої попередні роботи і відгуки клієнтів, хто готовий відповісти на всі Ваші запитання.

Як купити недорогі бронедвері у Києві й отримати чудову якість?

бронедвері київВиправдана ціна за хорошу продукцію та послуги - це стиль роботи компанії Okna Citi з 2002 року. Ми не витрачаємо ресурси на рекламу і це зменшує собівартість вхідних бронедверей, вікон та іншої продукції, яку ми продаємо і обслуговуємо. Okna Citi має справу тільки з перевіреними постачальниками і висококласними майстрами своєї справи. Що б ми не робили: підбір та встановлення броньованих дверей, монтаж вікон, ґрат і воріт, ролетів, ремонт вікон і дверей - це завжди буде зроблено, як для себе. Довіра клієнта - наш капітал і найкраща реклама. Тому купити бронедвері й замовити сервісний пакет в компанії Okna Citi - розумне рішення як для житла, так і для бізнесу.