Заміна ущільнювача вікон у Києві та області

Одна з найбільш поширених причин «свистячих» вікон, продування і нещільного закривання - зношені ущільнювачі для пластикових вікон. Як і інші комплектуючі, вони не можуть жити вічно. Але чому одні люди не відчувають жодних проблем із металопластиковими вікнами впродовж 10 і більше років, а в інших неприємності починаються буквально після першої зими або спекотного літа?

Ущільнювач для вікон: чому він старіє

Перша причина, звичайно, в якості матеріалу. Хороший гумовий ущільнювач для вікон не боїться перепадів температур і не вимагає ретельного догляду. Господарі, які розуміються на вікнах і балконних дверях, усвідомлюють, що заощадивши на деталях, вони будуть швидко і довго розплачуватися за це своїм спокоєм, нервами і вмістом гаманця. Але це стосується тих, хто купує вікна та двері для себе або свого бізнесу. Найчастіше дешеві вікна та двері ставлять забудовники житлових комплексів і котеджних містечок, торгових та офісних центрів, виконавці робіт для державних установ, які виграють тендери завдяки заниженими цінам на свої послуги.

Друга причина - відсутність догляду за ущільнювачами на пластикових вікнах. Насправді, йдеться про елементарну чистоту і зрідка - про змазування. Справа в тому, що забруднені ущільнювачі для вікон і дверей втрачають еластичність, міняють структуру і схильні до механічних пошкоджень. Як захистити їх? Дуже просто. У міру потреби (але не рідше, ніж двічі на рік) змивати пил мильним розчином. Потім висушити і змастити ущільнювач вікон засобом, що містить гліцерин. Якщо немає спеціального мастила, можна використовувати звичайний крем для рук.

Заміна ущільнювача на пластикових вікнах - справа майстра боїться

Роботи по заміні гуми ущільнювача для вікон ПВХ у руках майстра, як кажуть, горять. Якщо подивитися навчальні відео в Інтернеті про самостійний ремонт, то все відбувається швидко, з піснею і задоволенням. Однак на практиці аматори віконної справи стикаються з безліччю питань і труднощів, які можуть навіть зіпсувати вікно. Тому ми переконливо рекомендуємо доручити цю процедуру професіоналам.

Перше питання, з яким стикаються при заміні ущільнювача вікон своїми руками - де купити «правильний» ущільнювач для вікна, який підійде конкретним вікнам. Універсальні, всупереч своїй назві, підходять далеко не завжди. Чужорідний ущільнювач для пластикових вікон може навіть пошкодити фурнітуру!

Заміна ущільнювача на пластикових вікнах в ідеалі проводиться при знятій стулці. Дуже важливо кріпити гумову смугу рівно і надійно, щоб не довелося переробляти. Це не та процедура, яку обиватель проводить часто і з задоволенням. Навіть якщо Вам вже доводилося проводити заміну ущільнювача вікон, спробуйте довіритися майстрам Okna Citi - і відчуйте різницю!