Профнастил для огорожі

Профнастил - це сучасний універсальний будівельний матеріал, який також може використовуватися для створення паркану навколо будинку або навколо будь-якого об'єкта. При цьому в продажу є великий вибір видів профнастилу.

Паркан - це важливий елемент будівництва будь-якого будинку. Таким чином можна захистити свою територію від настирливих очей сусідів і людей, які ходять. Також, огорожа захищає простір від пилу і бруду з вулиці, від бродячих тварин, від несанкціонованого проникнення і псування Вашого майна.

Наша компанія Вікна Сіті пропонує Вам монтаж профнастилу для огорожі в Києві та області за доступними цінами. У прайс-листі на сайті Ви знайдете розцінки на роботи і матеріали. Також Ви можете викликати замірника і проконсультуватися з нашими менеджерами по будь-яких питань. У нас постійно проходять акції і діє гнучка система знижок для постійних клієнтів.

Профнастил для забору - види, особливості, монтаж

В Україні в продажу є величезний вибір матеріалів для забору, але саме профнастил зайняв лідируючу позицію в цьому списку. І це не дивно. Він володіє рядом унікальних якостей, якими багато матеріалів не можуть похвалитися.

Профнастил має такі переваги:

  • легкість. Матеріал неймовірно легкий;
  • міцність. Профнастил витримує великі навантаження і сильні пориви вітру, при цьому він не деформується, не гнеться, хоч і є дуже легким;
  • легкий монтаж. Профнастил дуже легко ріжеться, має універсальні розміри і легко встановлюється;
  • стійкий до негативних впливів зовнішнього середовища. Він не іржавіє, не схильний до корозії;
  • великий вибір колірних рішень. Ви зможете підібрати для себе той варіант, який доповнить весь стиль екстер'єру і стиль будинку.

Ще одним з найважливіших аргументів на користь профнастилу для огорожі є його ціна. Вона досить низька і доступна кожному. При цьому сам матеріал за своїми характеристиками не поступається багатьом іншим, які використовують для будівництва парканів та перегородок.

Огорожа з профнастилу прослужить вам не один десяток років. Так, забор з оцинкованого матеріалу має термін служби більше 30 років, а з полімерного матеріалу - більше 45 років.
З металопрофілю можна створити як і простий паркан, так і прикрашений куванням, стовпами з дорогої цегли. Поєднуючи в собі відмінну якість і доступну вартість, профнастил є найпопулярнішим матеріалом для огорожі в нашій країні.

Огорожа з профнастилу від компанії Okna Citi в Києві і області

Наша компанія Вікна Сіті вже протягом багатьох років займається склінням будинків і квартир, ремонтними роботами будь-якої складності, а також облагороджуванням присадибної території, куди входить і будівництво парканів. Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи і вміють управлятися з будь-якими матеріалами, бездоганно виконуючи свою роботу.

Ціна на послуги і матеріали у нас конкурентна в Києві і області і з ними ви можете ознайомитися в прайсі на сайті. Ми цінуємо кожного клієнта і любимо свою роботу, тому наші проекти - це завжди щось унікальне, незвичайне і виконане на найвищому рівні. Звернувшись до нас, Ви гарантовано отримаєте швидке і якісне виконання роботи будь-якої складності.