Фурнітура MACO (Мако)

Компанія Okna Citi працює з Mayer & Co із 2007 року, бо це справді якісна протизломна фурнітура для вікон, дверей і навіть для віконниць. Фурнітура Мако ніколи не застаріває - Okna Citi уважно стежить за інноваційними рішеннями цього бренду і пропонує своїм клієнтам найкраще.

Кілька слів про виробника фурнітури Мако

Австрійську фурнітуру для вікон MACO виробляє компанія Mayer & Co. Таким чином, MACO - це скорочена назва фірми. Компанія була заснована ще в 1947 році й отримала ім'я свого «батька» Лоренца Майера. Неофіційна ж історія відомого виробника високоякісної фурнітури для металопластикових вікон почалася ще на 24 роки раніше з виготовлення залізних виробів, зокрема для будівництва і меблів. У 1968 році конструкторське бюро Mayer & Co представило на суд громадськості унікальну конструкцію поворотно-відкидної віконної фурнітури. Ринок прийняв інновацію на ура й проголосив MACO європейським лідером з розробки й виробництва віконної фурнітури. У 1994 році компанія отримала сертифікат якості DIN ISO 9001 - межа бажань багатьох конкурентів.

Протизломна фурнітура для вікон MACO MULTI з восковим покриттям

Фурнітура Мако створена з думкою про безпеку Вашого житла або бізнесу. Крім того, ця безпека вельми комфортна для Вас. Адже вона не вимагає спеціального догляду. Гарантія виробника на безвідмовну роботу віконної фурнітури Maco становить 10 років! При цьому Вам не доведеться змащувати деталі, оскільки вони вже оброблені на заводі спеціальним маслом, яке забезпечує плавність ходу і стійкість до змін температури і вологості. Єдина обставина, за якої може знадобитися додаткове змащення австрійської фурнітури для пластикових вікон, це її забруднення в процесі монтажу або експлуатації. У такому разі слід промити деталі мильним розчином (ні в якому разі не кислотним і не хлорвмістним засобом!), Після чого змастити технічним вазеліном або будь-яким іншим маслом, яке довго не розтікається. Машинне масло не підходить.

Фурнітура для ПВХ вікон Мако: секрети австрійської точності й безшумної

З часом звичайна фурнітура для вікон починає поскрипувати, а невдовзі по тому - «співати» і проскакувати необхідні точки заданого ходу. Але це не про Мако. Відгуки про фурнітуру Мако, з якими ми стикаємося не перший рік - це переважно подяка і захоплення безвідмовністю і комфортом роботи всіх деталей. Один із секретів компанії Mayer & Co - у восковому покритті, яке суттєво зменшує тертя і продовжує термін служби елементів. Восковий шар захищає деталі від корозії і сприяє тому, щоб вони посувалися як по маслу - без зайвого опору і неприємних звуків. Воскове покриття - це так само гарно, як лаковий шар інших віконних фурнітур, але значно функціональніше.

Де купити фурнітуру MACO в Києві та області?

Okna Citi не тільки постачає на український ринок, а й здійснює якісний монтаж австрійської фурнітури для вікон Мако за справедливою ціною. Якщо Ви вже встановили ручки, петлі, замки і хочете бути впевненими в їх справності й надійності, або бажаєте підвищити комфорт використання, компанія Okna Citi швидко і якісно відрегулює фурнітуру Мако чи вироби інших виробників, а також дасть важливі рекомендації з догляду.

Фурнітура Мако – чудовий вибір, як тоді, коли Ви хочете купити недорогі вікна в Києві (Опентек), так і тоді, коли Вас цікавлять металопластикові вікна в Києві та області з Німеччини (Rehau, Salamander). Також цю фурнітуру ми пропонуємо в якості комплектуючих при замовленні послуги "Балкони під ключ".