Зовнішня обшивка балкона (Київ і область)

Зовнішня обробка балконів і лоджій - елемент послуги «балкон під ключ». За правилами, зовнішня обробка повинна здійснюватися до встановлення металопластикових вікон або іншого типу скління. Це не тільки спростить роботу майстра, але якісно вплине на результат ремонту або модернізації балкона. Справа в тому, що зовнішня обробка сайдингом або вагонкою, здійснена до монтажу вікон, дозволяє ідеально красиво і герметично обробити стики, шви. Крім естетичного ефекту, вчасно зроблена зовнішня обшивка – це ще й елемент утеплення, а значить, комфорту і економії енергоресурсів.

Зовнішня обробка балкона або лоджії: ціна питання

Зовнішня обшивка може коштувати по-різному. На ціну обробки балкона ззовні впливають кілька факторів. По-перше, це тип і походження матеріалів. Відразу обмовимося, що на якості обшивки і робіт економити категорично забороняється. Адже скупий платить двічі. Щоб не потрапити в пастку шахраїв, не спокушайтеся великою різницею у вартості зовнішньої обшивки балконів. Звертайтеся до компаній, які добре себе зарекомендували і перевірені часом. Якщо не враховувати вищезгадане попередження, то ключовим фактором формування ціни можна сміливо назвати вибір між сайдингом, пластиковою вагонкою, профнастилом та дорожчими матеріалами. Що б Ви не вибрали, головне, щоб матеріал був призначений для зовнішнього використання. А це означає, що в його «паспорті» повинні бути вказані граничні температури, коливання вологості та інші агресивні впливи.

Зовнішня обшивка балкона сайдингом

вынос балконаНині оптимальною обшивкою міського балкона фахівці називають сайдинг. Його цінують за довговічність і стійкість до вітру, опадів, термоефектам. Асортимент сайдинга дозволяє вибрати найбільш підходящий колір і фактуру. Спеціальна система збирання захищає балкон і приміщення від негативних впливів навколишнього середовища. І це не «консервна банка». Сайдинг «дихає», самостійно видаляє конденсат. Ще одна перевага зовнішньої обробки балкона сайдингом - це простота догляду. Сайдинг легко миється шваброю, губкою і просто напором води зі шланга. З відомих недоліків сайдингу можна назвати хіба що ціну, яка відносно вище бюджетних варіантів.

Оздоблення балкона вагонкою

ПВХ панелі для зовнішньої обшивки балкона - ще один варіант обробки ззовні. Це дешевше, ніж сайдинг. На вартість впливає не тільки ціна матеріалу, але й складність монтажу. Оздоблення балкона пластиковою вагонкою - найбільш простий підхід. Відрізки вагонки замикаються між собою і кріпляться до основи саморізами, цвяхами або скобами. Серед мінусів обшивки балкона вагонкою можна назвати її слабку стійкість до ударів. Однак, якщо квартира знаходиться на горішніх поверхах, то цей недолік нівелюється. З іншого боку, пластикова вагонка довго не вицвітає, навіть якщо Ваш балкон постійно піддається впливу сонця.