Пластикові підвіконня Опентек і Данке

Компанія Оkna Citi пропонує Вам купити пластикові підвіконня з професійною установкою. Вибір цього типу продукції на сьогодні, так само як і металопластикових вікон, великий. Рекламні проспекти підкреслюють практично однакові переваги. Тому споживач зазвичай орієнтується на ціну. Однак досвід Okna Citi в роботі з євро-вікнами та супутніми товарами, більше 5 тисяч об'єктів, дозволяють нам вважати себе профі в цій царині.

Ми рекомендуємо пластикові підвіконня Danke (Німеччина-Україна) і Open Teck (Україна). Обидва бренди є синонімами якості у світі ПВХ-вікон і підвіконь. Розберемося з особливостями кожного виробника і його асортименту.

Чому варто купити пластикові підвіконня Опентек

Підтримка вітчизняного виробника сьогодні в тренді, а Open Teck - суто український бренд. Але цінний він не тільки своїм походженням і лояльною ціною. ПВХ підвіконня Опентек, як і товари кращих світових виробників, мають високий ступінь зносостійкості, у тому числі до утворення подряпин і тріщин. Вони міцні, не ламаються під впливом важких речей.

Пластиковим підвіконням Опентек не страшна і хімічна «атака». Навіть кислоти не пропалять у ньому дірку. Те ж стосується і високих температур. Підвіконня Open Teck не розплавиться, якщо на нього поставити гарячу каструлю. Світлостійкість означає, що колір виробу не змінюється від нав'язливої уваги до нього сонячних променів.

ПВХ підвіконня українського виробництва Опентек відповідають усім нормам вогнетривкості. При цьому мають відгуки зі сфери «догляд без клопоту»: все, що їм потрібно - це звичайна вологе прибирання. Сучасні підвіконня Open Teck рекомендовані як для приміщень загального користування, так і для дитячих кімнат, оскільки немає підстав сумніватися в тому, що матеріал безпечний для здоров'я, навіть тендітного.

Глянцеві підвіконня Danke

Вони виготовлені за німецькою технологією, без покриття ПВХ-плівкою або пластиком CPL. Неодноразово доводилося чути і від зарубіжних фахівців, і від досвідчених користувачів, що підвіконня Danke (Данке) за споживчими якостями вже перевершили навіть дерев'яні та ДСП аналоги, підвіконня з натурального каменю.

Данке - законний «житель» сегмента преміум-підвіконь завдяки високій якості, ноу-хау виробництва, вишуканій палітрі кольорів і фактур, благородних форм. Вони легко витримують вагу дорослої людини. Цьому сприяє унікальна комбінація ребер жорсткості і спеціальний ламінат.

Внутрішні і зовнішні підвіконня

Обидві компанії, Данке і Опентек, пропонують Вам купити як внутрішній підвіконник, так і зовнішній або відлив. Монтаж такого виробу - це дуже важливий момент в установці всього склопакета. Зовнішній підвіконник потрібен для захисту стіни будинку від вологи під час дощу або снігу. Також таке підвіконня захищає монтажний шов вікна від підтікання води.

Зовнішній підвіконник може бути пластиковим або алюмінієвим. Наша компанія пропонує даний товар за найвигіднішими цінами. При цьому якість підвіконня відповідає всім стандартам і нормам.

Встановити пластикові підвіконня в Києві та області

Щоб отримати прогнозовано хороший результат і довгі роки безтурботного користування в радість собі і близьким, довірте внутрішніх і зовнішніх підвіконь фахівцям. Компанія Okna Citi - це багаторічний досвід, справедливі ціни, перевірена якість, регулярні акції на вікна, двері та підвіконня, а також безкоштовний виклик замірника.