Москітні сітки на пластикові вікна

Протимоскітна сітка на пластикові вікна пристосування створюють перешкоду для жуків, комарів, мошок, а також для подразників нетваринного типу: тополиного пуху, пилку, інших алергенів. Купити антимоскітні дверні та віконні сітки варто на кожне пластикове вікно.

Ціна на антимоскітну сітку залежить від виробника, розміру вироби, матеріалу сітки і способу монтажу. Наша компанія Вікна Сіті цінує кожного клієнта і гарантує високу якість виконання роботи з виготовлення москітної сітки. У нас ви зможете купити протимоскітні сітки на вікна та дверні конструкції, які відповідають всім стандартам якості і не псують зовнішній вигляд вікон.

Навіщо потрібні сітки на вікна і двері

Ніяка марля або непристосований для вікон сітчастий матеріал не замінить справжню москітну сітку. Адже в спеціальному пристосуванні захисту Вашого приміщення від комах і незваних гостей із рослинного світу важливий як загороджувальний матеріал, так і рама, і кріплення. Хороша «варта» вікна пропускає повітря, але не «чужинців», легко встановлюється, знімається і миється, не ламається при багаторазовому монтажі. У хорошої москітної сітки полімерне полотно ділиться на клітинки, розташовані на відстані близько 1 мм. Профільна рамка повинна повністю закривати отвір вікна ПВХ, не залишаючи летючим і повзучим істотам жодного шансу. У фірмовій москітній сітці продумані кріплення: гачки і куточки, яким не буде зносу довгі роки.

Види протимоскітних сіток

Основні різновиди - це рамкові віконні та дверні. У пошані протимоскітні сітки на металопластикові вікна системи Anwis, які не потребують порушення конструкції рам (свердління). Є різновид на алюмінієвій рамі, яка кріпиться на кронштейни. Москітна сітка на двері - це, по суті, щільна стулка з алюмінію із вбудованою сіткою. Її встановлюють як на балконні, так і на вхідні двері, на петлях і клямці.

Сьогодні дуже популярною стає москітна сітка ролетного типу. Це алюмінієвий короб з направляючими профілями з боків. Вам необхідно лише потягнути шнур вниз, щоб закрити вікно сіткою. І так само легко скласти сітку при непотрібності.

Де купити москітні сітки в Києві?

Купити антимоскітну сітку на вікна та двері в Києві та області ви можете в нашій компанії Окна Сіті. У продажу є вироби високої якості за доступною ціною. До того ж ми здійснюємо монтаж сіток і у нас часто проходять акції і діє гнучка система знижок.

І недорогі, і елітні протимоскітні сітки Ви придбаєте в компанії Okna Сіtі. Ми також професійно займається монтажем пластикових вікон, всіх необхідних комплектуючих і аксесуарів. Досвід роботи з 2002 року. Виклик замірника безкоштовно! Стежте за нашими акціями та спеціальними пропозиціями, серед яких зустрічаються і москітні сітки із суттєвою знижкою.