Як встановити пластикове вікно?

Пластикові вікна сьогодні вже не розкіш, а можливість зробити мікроклімат в будинку більш теплим. Монтаж ПВХ вікна - це гарантія збереження тепла в приміщенні в зимовий час. До того ж вони виглядають дуже привабливо і акуратно, не вимагають особливого догляду і прослужать багато років.

Дерев'яні вікна сьогодні вже втрачають свою актуальність, адже вони вимагають ретельного догляду у вигляді регулярного фарбування, можуть деформуватися від вологи, тріскатися, пропускати холодне повітря взимку.Монтаж пластикових вікон у Києві

Встановлення ПВХ вікон і дверей вимагає ретельної підготовки і особливих навичок, тому цю роботу слід довірити майстрам, щоб в майбутньому не зіткнутися з різними труднощами. Звернувшись в нашу компанію, ви зможете не тільки отримати професійну консультацію щодо вибору підходящого вироби, а й будете здивовані швидкою доставкою та встановленням.

Процес установки пластикового вікна

Монтаж пластикового вікна - це досить тривалий і трудомісткий процес, який починається з вибору підходящого віконного профілю і виробника. Якщо ви хочете встановити дійсно якісні склопакети, тоді обирайте виключно відомі торгові марки.

Встановлення вікон ПВХ складається з таких робіт:

  • для початку до вас повинен приїхати майстер, щоб зробити заміри. Ви можете купити вікна стандартних розмірів і форми, або можете створити щось оригінальне. Сьогодні популярні вікна від стелі до підлоги, що забезпечують краще освітлення, але тут потрібно подумати і про безпеку;
  • потім проводиться демонтаж старого вікна і підготовка поверхні під подальшу установку нового;
  • після цього проводиться безпосередній монтаж пластикового вікна. Цей процес повинен бути ретельним і акуратним, щоб не тільки не пошкодити новий віконний профіль, але і не допустити утворення щілин, перекосів, деформації. Для початку встановлюється рама, яка надійно кріпиться за допомогою спеціальних пристосувань. Щоб конструкція вийшла міцною, між рамою і стіною відстань повинна бути не більше 6 сантиметрів. Простір заповнюється будівельною піною, а потім шпаклюється. Це необхідно ще й для того, щоб комахи і птахи не пошкодили теплоізоляцію;
  • установка підвіконня. Підвіконня кріпиться за допомогою монтажної піни. Він повинен щільно прилягати до віконного профілю;
  • установка відливів.

Після цього майстер повинен перевірити на справність роботу фурнітури, відкривання і закривання вікна, наявність щілин і надійність всієї конструкції. Якщо знаходяться будь-які вади, вони повинні бути усунуті.

Після встановлення ПВХ вікна проводяться роботи по обробці відкосів. Прийнято вважати, що вони служать лише для декоративних цілей, проте відкоси захищають вікна від появи конденсату. Саме тому такі роботи також повинні ретельно проводитися з дотриманням всіх правил.

Сьогодні багато хто намагається встановлювати вікна самостійно. З одного боку, це зробити досить просто і в мережі Інтернет можна знайти багато корисної інформації по даній темі. Однак людина, яка робить це вперше, не завжди зможе врахувати всі нюанси і виконати роботу належним чином, а, як наслідок, в майбутньому з'являються проблеми у вигляді щілин, запотівання вікон, деформації віконного профілю.

Як встановити пластикове вікно?

Монтаж пластикового вікна - вибір тих, хто турбується про домашній затишок

Сьогодні пластикові вікна можна зустріти практично скрізь: у житлових будинках, в школах, дитячих садах, офісних будівлях. Це дуже зручні і надійні конструкції, які значно полегшують життя людини і роблять її більш комфортною і приємною.

Як видно, монтаж вікна ПВХ складається з кількох етапів, кожен з яких не тільки займає багато часу, але і вимагає певних навичок. Якщо ви впевнені в своїх силах, ви можете встановити вікно самостійно. Якщо ж ви не хочете ризикувати, тоді наші фахівці швидко і якісно проведуть установку.