Вікна Open Teck (Опентек) у Києві та області

купить окна Openteck

Провідна українська компанія-виробник металопластикових вікон і підвіконь із 2002 року. Їхні основні переваги - це екологічність і високі стандарти виробництва, адаптованість до кліматичних умов нашої країни (температурний режими, висока вологість, велика амплітуда температурних коливань). Open Teck перевіряє на вологість, питому вагу і хімічну структуру кожну, а не тільки контрольні, партію сировини. Суворої перевірці піддаються і готові вироби. Технологічна рецептура Опентек унікальна і є секретом фірми.

Якість відповідає міжнародним вимогам, при цьому компанія пишається тим, що робить внесок у вітчизняну економіку, дає робочі місця українським фахівцям і доступні ціни - споживачам.

Відгуки про Опентек: українська ціна, європейська якість

купить окна OpenteckВіконні профілі OPEN TECK ™ створені українським конструкторським бюро з урахуванням світового досвіду та провідних трендів галузі, серед яких - диверсифікація потреб і способів їх задоволення. Йдеться про те, що металопластикові вікна та двері Опентек випускаються на основі функціональних серій ПВХ профілів. Система DELUX із монтажною шириною 60 мм і 4 камерами підійде під базові потреби в енергозбереженні та шумоізоляції (під склопакети 24, 32 мм і одинарне 4-міліметрове скло). 5-камерний віконний профіль ELITE (70 мм) - найефективніша серія пластикових вікон і дверей Опентек (можливість установки склопакетів 24, 32 і 40 мм). Нижче розглянемо особливості кожної системи, щоб Ви могли зорієнтуватися, перш ніж викликати замірника вікон.

До слова, купити вікна Openteck вигідно ще й тому, що вітчизняний виробник, як кажуть, ближче до справи, ближче до тіла: комплектуючі для ремонту вікон і їх модернізації географічно менш віддалені, ніж імпортні аналоги, а, значить, їх швидше і дешевше доставити . Якщо ж Ви використовуєте віконний профіль Опентек згідно з інструкцією, то перейматися щодо його ремонту Вам не доведеться як мінімум 50 років - таку гарантію дає виробник.

Вікна і підвіконня Оpen Teck - за що їх цінують

купить окна OpenteckВікна Опентек у Києві й по Україні замовляють не тільки для житла і комерційних будівель, але також для лікувально-профілактичних (санаторії, лікарні, поліклініки) та дитячих установ (садки, школи, курси з розвитку). Адже гігієнічність і відсутність шкідливих випарів підтверджені багатьма експертизами, а також висновком санітарно-епідеміологічної служби МОЗ України.

Профіль Оpen Teck зарекомендував себе як довговічний і стійкий до примх природи. Не доводиться сумніватися і в його герметичності. Найважливіша якість вікон Опентек - пожежобезпечність (ПВХ вікна містить спеціальні речовини-антипірени). Екологічно свідомих громадян радує і той факт, що виробництво вікон, дверей, підвіконь і відливів Опентек не шкодить природі та сприяє схоронності лісів (для металопластикових вікон не потрібна деревина). Якщо Ви самостійно обслуговуєте вікна ПВХ Оpen Teck, то оціните простоту прибирання та догляду. Важливий і той факт, що профіль Опентек не жовтіє на сонці та зберігає свій колір упродовж усіх гарантованих 50 років використання.

Де придбати вікна і підвіконня Опентек у Києві та області?

Компанія Okna Citi працює з виробником напряму і це заощаджує Ваш час і гроші. Якщо ви вирішили купити вікна в Києві й встановити їх своїми силами, або хочете комплексну послугу з монтажем та супутніми роботами - звертайтеся до Okna Citi в будь-яку пору року та день тижня. Купити вікна Опентек - розумне рішення господарних та ощадливих людей.

Вікна за 3 дні і безкоштовне замовлення замірника! Москітна сітка в подарунок: 044 237 55 00.