Акція на вікна та двері: подарунок в один клік

Акції на металопластикові вікна в Києві сьогодні шукають доволі інтенсивно, як показує аналіз пошукових запитів. Компанія Okna-Сіті полегшить Вам це завдання. Якщо Ви хочете купити вікна в Києві, замовити балкон під ключ або іншу послугу зі скління, та до того ж стати щасливчиком і отримати корисний подарунок, то Ви вже перебуваєте саме на потрібній Вам сторінці.

Як отримати подарунок, коли Ви шукаєте вікна в Києві?

Багатьом пошуковцям компанія Okna-Сіті полегшила завдання, і їм приходить лист із пропозицією взяти участь в акції прямо до електронної поштової скриньки. Так можна отримати подарунок в один клік, просто пройшовши за посиланням. Якщо Ви потрапили на цю сторінку завдяки пошуковику, посиланню в соцмережах або за порадою друзів, то здійснили найкоротший шлях до подарунка.

Щоб БЕЗКОШТОВНО отримати корисне доповнення до металопластикових вікон або інших елементів скління, Вам усього лише потрібно ВИКЛИКАТИ ЗАМІРНИКА або залишити заявку на дзвінок. Увага! Подарунок отримує кожен замовник без винятків! Єдине обмеження - тимчасове: подарунки дістануться тим, хто не зволікає, а сміливо йде назустріч сучасним вікнам, комфорту та енергоефективності. Акція діє з 13 липня по 13 серпня 2015 року.
акция на окна в киеве

Який гарантований подарунок від Вікна-Сіті отримають учасники літньої акції?

Ми не відкриваємо Америку: багато компаній, які надають послуги з монтажу та ремонту вікон, залучають клієнтів знижками та акціями. Але в результаті часто знижка походить від заздалегідь завищеної ціни, яку «знижують» на період дії промо-програми, а в якості загадкового подарунка покупець отримує непотрібну дрібничку.

Okna-Сіті завжди прагне надати максимум послуг в одному замовленні, щоб клієнтові не довелося знову викликати замірника, якщо він вирішить удосконалити свої вікна та двері. Всі наші подарунки корисні і призначені для того, щоб зробити Ваше життя більш щасливою і комфортною.

Саме тому ми вирішили обладнати всіх учасників акції на наші вікна в Києві гребінкою і наблизити комфорт використання вікон ПВХ до європейського. Така фурнітура для вікон, як гребінка - це розумне пристосування для приміщень, що вимагають частого провітрювання. Гребінки на пластикові вікна можуть бути з пластику або металу. Відрізняється фурнітура між собою також довжиною і кількістю роздільних відкриттів. Вартість обмежувача відкриття стулки вікна варіюється залежно від виробника. Для подарунка за акцією ми підібрали оптимальне співвідношення ціни і якості. Навіть якщо Ви заздалегідь планували купити гребінку для пластикових вікон і внесли її у своє замовлення, то Ви все одно гарантовано отримаєте цю фурнітуру, а також роботи з установки безкоштовно.

Замовити вікна і отримати подарунок зараз!

Акція діє: 
завершена