Віконні відкоси

Монтаж укосів - не тільки декоративний, а й необхідний для повноцінної функціональності металопластикових вікон або інших типів скління захід. Обшивка віконного отвору може здійснюватися найрізноманітнішими матеріалами і методами, залежно від цілей і умов експлуатації.

За якими критеріями вибирати укоси на пластикові вікна (або дерев'яні, алюмінієві)

купить окна OpenteckГоловне, щоб результат подобався Вам естетично (гармонійно поєднувався з предметами і загальним стилем інтер'єру, типом вікон і дверей), а також виконував покладені на нього функції. А мова йде про стійкість до перепадів вологості й температур, міцності, герметичності та інших вимог теплоізоляції. Хороші відкоси на вікна повинні прослужити довго, як і самі вікна ПВХ. За роки їх не раз доведеться піддавати впливу вологого прибирання, і це не повинно вплинути на їхню цілісність і зовнішній вигляд.

Типи віконних укосів

Найнадійнішими вважаються штукатурні укоси. Це примітивний і старий як світ, але міцний метод обробки. Його основна якість у тому, що штукатурка (густий розчин на цементній або гіпсовій основі) наноситься безпосередньо на поверхню стіни і є його «шкірою», невіддільною частиною. Штукатурні відкоси не створюють порожнин. Одним з їх недоліків при цьому є схильність до промерзання. Незначні пошкодження легко виправляються за допомогою шпаклівки і фарби.

купить окна Openteckкупить окна OpenteckВіконні укоси з гіпсокартону дають можливість повернути поверхню під будь-яким кутом. Це легкий матеріал і порівняно нескладний монтаж. Повітряна подушка, яка створюється при наклеюванні гіпсокартону на стіну, з одного боку, - додаткове утеплення і циркуляція повітря, але, з іншого боку, при сильному ударі відкіс з гіпсокартону може дати тріщину.

Пластикові укоси добре пасують до вікон ПВХ. Пошкоджуються хіба що розрізанням гострим предметом. Але у випадку розрізу доведеться замінити пластикову панель. Хоча це не так і складно і витратно.

Як встановити відкоси на вікна ПВХ в Києві або на інші типи скління?

Віконні укоси і їх обробка вимагають акуратності, естетичного чуття, прорахунку фукціонального (неправильно розрахований і зроблений відкіс може перешкоджати повноцінному використанню вікон, їх нормальному відкриванню). Компанія Okna Citi дає зобов'язання на якісну установку вікон і укосів в Києві та області, дає гарантію на товари і послуги.