Рольставні і ворота

Захисні ролети на вікна (рольставні) призначені захистити приміщення від незаконних проникнень іззовні. Також це додатковий бар'єр від пилу, вологи і надмірно цікавих перехожих, особливо в той час, коли в будинку, офісі, гаражі нікого немає. Захисні ролети встановлюються у віконний, балконний, будь-який дверний і навіть гаражний отвір. Вони служать додатковим захистом скла і дверей від механічного пошкодження. Дуже популярні рольставні на дачах і в будинках, де немає постійних жителів і охорони.

Що являють собою рольставні?

Цікаве походження самого слова. Рольставні - це слов'янсько-англійська гібрид, що складається з roll (крутити, мотати, рулон) і, власне, "ставні", віконниці (спрадавна відоме нам із казок полотнище, що закриває вікно ззовні). Таким чином, рольставні - своєрідні жалюзі, скручені в рулон на вал усередині короба. Як і жалюзі, захисні ролети на вікна та двері складаються з планок-ламелей. Вони рухаються вгору-вниз по напрямних. Таким чином, у скрученому вигляді рольставні практично не займають місця і не перешкоджають проникненню світла, відкриванню вікон. А опущені рольставні перетворюються на суцільне металеве полотно.

Де купити рольставні в Києві з установкою або без?

Компанія Okna Citi здійснює установку рольставней на будь-які об'єкти. У нас Ви можете просто купити захисні ролети на пластикові вікна в Києві і монтувати їх самостійно або за допомогою Вашого підрядника. Однак ми рекомендуємо замовляти установку саме у нас. Це не просто самореклама, а 13-річний досвід на віконному ринку - досвід, як кажуть поети, син помилок огрішних. Ми не допускаємо помилок в установці рольставен під ключ, роботи проводяться швидко, без пошкодження металопластикових вікон, стін та інших конструкцій. Okna Citi дає гарантію не тільки на товар, але й на результати роботи майстрів. Наша мета - забезпечити Вам безпеку і комфорт при мінімальних, але оптимальних витратах. Вартість Вашого замовлення буде залежати від розмірів прорізу вікон ПВХ (дерев'яних вікон, алюмінієвих) або дверного отвору; від якості профілю і типу управління (ручне, автоматичне, дистанційне).

Види ламелей на рольставні

Викликати замірника