Балкони під ключ

Ідеться йде про послугу, яка передбачає скління балкона або лоджії з косметичною завершеністю проекту. Вам не доведеться самостійно шпаклювати, фарбувати, утеплювати, виносити сміття. Все, що потрібно для отримання балкона під ключ - 1) зателефонувати (замовити дзвінок) або написати до компанії Okna Citi; 2) замовити скління балкона під ключ, озвучивши всі побажання та нюанси; 3) домовитися про дату проведення робіт; 4) прийняти готовим балкон Вашої мрії і відчути нову якість життя - в чистоті, красі й теплі.

Засклення балконів і лоджій: що потрібно знати замовнику

Щоби балкон із господарської причепи перетворився на зимовий сад, тихе домашнє кафе на двох або просто ефективну комірку для зберігання продуктів і речей не найпершої необхідності, балкон необхідно утеплити й засклити. Тоді йому не страшні холоди, вітри, опади, грибок та інші супутники недоглянутих балконів.

Навіть якщо Ви замовляєте балкон під ключ, радимо попередньо ознайомитися з важливими особливостями засклення балконів. Тип профілю, його виробник, якість фурнітури, кількість стулок і глухих вікон, звукоізоляційні якості склопакета, нюанси монтажу та косметичної обробки - все це потім впливатиме на Ваше сприйняття заскленого балкона, температуру в будинку або квартирі, зручність експлуатації і візуальний ефект.

Балкони під ключ від Вікна-Сіті: чим ми особливі

Замовити скління балкона в Києві в компанії Вікна-Сіті - означає отримати низку бонусів. Зокрема:

  1. Оптимальні ціни й періодичні акції. Для нас важливо підібрати оптимальне рішення зі скління. (в оригіналі лоджії. А чому тільки лоджії?) Ціна відповідає якості. Акції проводяться не для того, щоб збути матеріали, що залежалися (як це роблять багато провайдерів сервісу «балкони під ключ»), а для стабільності роботи наших майстрів. Таким чином, ми прагнемо вирівняти попит на засклення балконів у різні сезони.
  2. Гарантія 5 років на матеріали та роботи. Ми впевнені в якості всіх складових послуги «балкон під ключ»: від найменшої деталі до профілю, фурнітури і, власне, інженерних та косметичних робіт.
  3. Хто володіє інформацією, той володіє світом. Саме тому наші фахівці наполегливо і доступно пояснюють, як користуватися заскленим балконом максимально довго, зручно і ефективно. Вони озвучують необхідний мінімум знань про догляд. А детальну інформацію Ви завжди можете отримати на сайті про сучасні вікна і двері для Києва та області Okna Citi. Вас починають озброювати інформацією вже з першого телефонного дзвінка: диспетчер підкаже, як самостійно прорахувати орієнтовну вартість скління балкона або лоджії та як підготуватися до візиту майстрів.
  4. Балкони під ключ без кордонів. Для Okna Citi не існує неможливого. У нашому портфоліо поряд із хрущовками й новобудовами Києва є нестандартні і творчі архітектурні об'єкти, де ми склили балкони і лоджії. 12-річний досвід дозволяє враховувати такі нюанси, про які багато компаній навіть не здогадуються.
  5. Пунктуальність і політес. Всі роботи проводяться в обумовлені терміни. Ввічливість і повага до Вашої приватній території, житлового або робочого простору - стандарт роботи компанії Вікна-Сіті, який не вимагає багатослівних пояснень.

Акція! Замовити балкон під ключ прямо зараз = отримати ЗНИЖКУ на комплекс послуг!