Модернізація вікон ПВХ, дерев'яних, алюмінієвих

Металопластикові вікна та інші сучасні варіанти скління, незважаючи на зовнішню монолітність конструкції, дозволяють адаптувати їх зовнішній вигляд і функції відповідно до Ваших бажань, під нові потреби і ступінь комфорту. При цьому зовсім не потрібно повністю міняти вікна чи двері. Компанія Okna Citi володіє всіма відомими на сьогодні можливостями поліпшити вікно, не порушивши його цілісності, шумоізоляції та теплового бар'єру. Якою ж може бути переробка вікон?

Реконструкція вікон: від приємних дрібниць до повного удосконалення

Металопластикові вікна прийшли на український ринок і почали масово встановлюватися відносно недавно. У всякому разі, для віконної історії це період дитинства. А діти, як відомо, швидко ростуть і постійно хочуть нових вражень і змін. Так і з вікнами ПВХ: не встигли Ви вставити їх, як дізнаєтесь, що у металопластикових вікон є нові корисні функції. Або у Вашому будинку з'явилася дитина, і тепер потрібний інший ступінь захисту, так звана дитяча безпека. Або ж у Вашому районі почастішали випадки проникнення і грабежів через вікно – замислюємося про захист від злому.

Переробити вікно можна навіть із глухого на поворотне без повної заміни. Також часто замовляють модернізацію поворотних вікон на поворотно-відкидні. Дуже зручна функція - поетапне відкидання стулки. Таким чином, Ви легко регулюєте інтенсивність провітрювання і безпеку. Помітили, що встановлений раніше однокамерний склопакет не підходить Вашому способу життя (надто багато шуму він пропускає, забезпечує недостатній рівень енергозбереження, збирається конденсат на вікні)? У такому випадку, Вам потрібен більш «потужний», двокамерний склопакет або ж однокамерний зі спеціальними покриттями.

Модернізація вікон у Києві та області

Будь-які види реконструкції вікон в Києві та області – царина професійної діяльності компанії Okna Citi. З 2002 року ми робимо монтаж і ремонт вікон, а також покращуємо, переробляємо вже встановлені вікна. Заміна склопакета, удосконалення фурнітури і зовнішнього вигляду, upgrade функцій - компанія Okna Citi робить все це швидко, якісно і за справедливою ціною.