Регулювання стулок вікон

Стулка вікна при якісному монтажі повинна регулюватися відразу після установки вікна або балконних дверей. Але навіть при гарній установці за всіма правилами, з часом стулки можуть показати характер. Нижче ми розглянемо причини.

Регулювання вікон як вид ремонту необхідне, якщо металопластикові вікна «свистять», дозволяють вітру Вас турбувати і порушувати індивідуальний клімат Вашого житла або місця роботи; якщо Ви відчуваєте труднощі й докладаєте зусиль, відкриваючи й закриваючи вікна або балконні двері. Також регулювати стулки вікон потрібно у випадку, коли механізми працюють не чітко, або стулки притискаються нещільно в положенні повного закриття. Чим раніше Ви звернете увагу на несправність і викличете майстра для регулювання вікон, тим дешевше обійдеться ремонт, і тим швидше в приміщенні запанує бажана атмосфера комфорту.

Регулювання вікон і дверей: чому в ньому виникає потреба

Життя прискорюється, і нові будинки, квартири, прибудови починають експлуатувати значно раніше, ніж слід. Якщо будова, як слід, не вистояна, то ви можете відчути на собі наслідки усадки стін. Вікна та двері одними з перших будуть сигналізувати про проблему, оскільки навіть незначне зміщення стулки вікна призводить до нещільного закривання.

Провисає стулка пластикового вікна? Швидше за все, вікно було встановлено нерівно, а петлі й фурнітура виставлені не на тому рівні. Іноді в таких випадках повна заміна комплектуючих не потрібна, достатньо точних вимірювань і вмілих рук майстра. Регулювання металопластикових вікон також потрібне у випадку, коли від тривалої або неправильної експлуатації стали непридатними гумові ущільнювачі. Заміна ущільнювача вікон, як правило, не потрібна впродовж 10-15 і більше років після монтажу (якщо не економили на якості). Однак, якщо вікна продуваються і причина - в ущільнювальній гумі, не чекайте дива, замовляйте ремонт вікон не зволікаючи, в будь-яку пору року.

Регулювання пластикового вікна в Києві - телефонуйте в Okna Citi!

Кількість засклених об'єктів в портфелі досвіду компанії Okna Citi вже подолала п'ятитисячний показник. Нам рідко доводиться ремонтувати те, що зроблено руками наших майстрів. Хіба що пристосовувати вже встановлені вікна й двері до нових потреб і побажань клієнта. Наприклад, замінювати склопакет або перетворювати поворотну стулку на поворотно-відкидну (модернізація вікон). Водночас дуже часто доводиться виправляти помилки монтажу інших підприємств або «витягувати» максимум з не якісних зразків, щоб їх господарям не доводилося робити повну заміну вікон.

Для великих замовників (офісні та торгові центри, установи, великі котеджі) Вікна-Сіті пропонує регулярне обслуговування металопластикових вікон. Гра коштує свічок, адже досвід показує, що ефективно і якісно доглядати за вікнами власними силами - справа малоймовірна. Вчасно проведене регулювання вікна дозволить уникнути ремонту і пов'язаних із ним незручностей та витрат. Комплексне обслуговування вікон - це не дорого. Для великих і постійних клієнтів діє дуже приваблива система знижок.