Металопластикові вікна в Києві та області

Історія вікон ПВХ почалася в 1950-х. На розробку і вдосконалення як матеріалу, так і конструкції, пішли роки. Але творці перших металопластикових вікон вірили в перспективність своїх зусиль. Незабаром вони витіснили дерев'яні вікна в багатьох країнах. В Україні цей процес у розпалі. Ми поступово забуваємо протяги, проблеми із зимовим утепленням і весняним миттям вікон. Але якщо в 1990-х вибрати вікна ПВХ було легко, то сьогодні від розмаїття пропозицій голова йде обертом. Зупинимося на трьох популярних брендах.

Виробництво вікон у компаній Опентек, Рехау і Саламандер схоже, але при цьому кожен виробник має свої секрети і використовує свою унікальну технологію. Який саме варіант металопластикових вікон і дверей обрати, вирішувати тільки Вам, а наші фахівці допоможуть Вам визначитися з матеріалом, розмірами и вартістю всіх робіт.

Металопластикові вікна недорого - це Опентек

Купити дешеві вікна в Києві, і щоб якість не підвела? Це фантастика, скажете Ви. І в більшості випадків ми з Вами погодимося. Іноземна валюта постійно дорожчає щодо гривні, тому високоякісний віконний профіль європейського виробництва стає все менш доступним для українського покупця. Однак помилково вважати, що виключно імпортні металопластикові вікна відповідають високим стандартам якості, екологічності, і служать так довго і комфортно, як нам би хотілося.

Вікна ПВХ за низькими цінами сьогодні - це вітчизняна продукція. Як і все на ринку, вони бувають різними. І ціна не завжди є безпомилковим показником якості. Якщо Ви готові купити українські вікна та двері з металопластикового профілю, то головне - вибирати сучасного і перевіреного часом виробника. Компанія Okna Citi з 2002 року працює над склінням Києва та області. Ми постійно тестуємо навіть ті бренди, яким довіряємо, і стежимо за появою та розвитком нових торгових марок.металопластикові вікна

З недорогих вікон, вироблених в Україні, ми впевнені у вікнах Open Teck (Опентек) із гарантією 50 років. Вони виробляються в Україні і для України, з урахуванням особливостей нашого клімату й експлуатації. У цієї компанії є свої ноу-хау і секрети міцності, які й вивели її в лідери вітчизняних віконних підприємств. Щодо екологічності також не доводиться переживати: профіль пройшов усі необхідні експертизи. Крім того, Open Teck дивиться в майбутнє і планує працювати не тільки на українському, а й на європейських ринках як виробник бюджетних металопластикових вікон і дверей. Тому при створенні Опентек відразу закладалися гідні стандарти роботи.

Вікна зі статусом - вікна Rehau

Ім'я цього бренду говорить саме за себе. Вікна Рехау - синонім досконалості для багатьох користувачів металопластикових вікон. Як не крути, а солідний «вік» Rehau і німецькі вимоги на батьківщині ПВХ до якості залишаються тим, за що багато людей готові платити дорого. Рехау цінують не тільки за красиві, «теплі» й довговічні металопластикові вікна на балкон. Ця компанія - двигун прогресу в створенні комплексних новітніх енергоефективних рішень. Брендування Rehau на вікні - вже саме по собі «гріє», надає приміщенню солідності та свідчить про успішність, розважливість і добробут господарів.

Хороші вікна з Німеччини - вікна Salamander

Це німецькі віконні профілі ПВХ, про які Ви почуєте багато позитивних відгуків. Їх хвалять за красиві обриси і продуману конструкцію. Ганити можуть хіба що тих, хто ці металопластикові вікна встановлював. Адже навіть найкраща річ у кривих руках стає руїною. Якщо Ви вже вирішили встановити німецькі вікна Саламандер, ні в якому разі не економте на послугах установки. Вони не менш важливі, ніж сам профіль і склопакет. Із компанією Okna Citi Ви можете не хвилюватися про якість встановлення: ми не просто даємо гарантії на роботи. В Okna Citi по-справжньому люблять хороші вікна і піклуються про те, щоб клієнт міг оцінити всі їхні переваги.

Деякі люди, вибираючи між Рехау і Саламандер, віддають перевагу останнім за хорошу звукоізоляцію й економію тепла. Тут варто зазначити, що однозначної відповіді на питання, ПВХ вікна Salamander чи Rehau, дати складно. Все залежить від моделі профілю, умов використання і запитів клієнта. А ще не варто забувати, що шумоізоляція і теплопровідність також належать до «компетенції» склопакета.

Де купити пластикові вікна з ідеальним співвідношенням ціни і якості в Києві?

Як бачите, ми чітко розуміємо особливості віконних систем і можемо аналізувати всі їхні параметри на предмет відповідності потребам наших замовників. Okna Citi працює як з індивідуальними, так і з великими корпоративними клієнтами. І в кожному випадку знаходить оптимальну пропозицію. Ми несемо відповідальність як за інформацію, так і за матеріальні результати своєї роботи.

Дешеві металопластикові вікна - не завжди показник якості. Найчастіше недобросовісні майстри таким чином маскують неякісні деталі або поганий монтаж. Якщо Ви хочете придбати дійсно якісні вікна, звертайтеся в нашу компанію. Ми співпрацюємо тільки з відомими торговими марками та гарантуємо високу якість виконання монтажу. На сайті Ви можете знайти каталог товарів і послуг, де ознайомитесь з нюансами пластикових вікон і способами встановлення. Також, Ви зможете дізнатися вартість монтажу і розцінки на ті чи інші вікна.

Хочете металопластикові вікна в Києві за справедливою ціною і з бездоганною установкою? Телефонуйте (044) 237-55-00 прямо зараз або замовте виїзд замірника онлайн.