Віконні відливи і козирки

отливыКозирки над вікном і відливи встановлюють для того, щоб металопластикові вікна, а також стіни й укоси не псувались і залишалися красивими. Ці елементи допомагають не перевантажувати і не піддавати тривалому впливу опадів і бруду. Завдяки над- і підвіконним відливам дощ і сніг стікають або сповзають похилою поверхнею, не зачіпаючи вікон, балконів та фасадів. Крім усього іншого, це ще й профілактика утворення іржі, стійких забруднень, грибку, підтікань та передчасного руйнування конструкцій.

Пластикові та металеві зовнішні підвіконня

Віконні відливи і козирки відрізняються за кольором, ціною і матеріалом. Український ринок сьогодні пропонує відливи і зовнішні підвіконня на будь-який смак і бюджет. Вони можуть бути зроблені зі сталі з оцинкуванням (близько півміліметра завтовшки) і вкриті ґрунтовкою, фарбою, лаком, які захищають метал від корозії. Покриття - це не тільки «обличчя» козирка або відливу, але в першу чергу гарантія його довговічності. Також Вам можуть запропонувати алюмінієві відливи для металопластикових вікон, покриті лаком у два шари. Економ-варіант - пластикові зовнішні підвіконня. Недорого коштують і відливи з покрівельного заліза.

Монтаж відливів у Києві та області

Компанія Okna Citi професійно встановлює металопластикові вікна та двері, а також комплектує їх відливами і козирками за бажанням клієнта. Установка відливу на вікно - справа не хитра, проте вимагає навичок, акуратності й досвіду майстра, щоб якісно виконувати свою функцію. Підвіконні відливи, замовлені в Okna Citi, можуть грати всіма кольорами веселки або ж бути виконаними в класичному білому кольорі або металік.

Якщо Вам потрібен ремонт вікон, заміна або монтаж козирків на вікна або підвіконних відливів - звертайтеся в Okna Citi. Виклик майстра безкоштовний. Компетентний співробітник нашої компанії продіагностує всі проблеми Вашого скління й утеплення, зробить виміри і підготує кошторис.