Склопакети Сlima Guard Solar (Солар)

Енергозберігаюче скло - інструмент домашнього клімат-контролю. Воно дозволяє економити тепло в холоднечу і не перегрівати інтер'єр влітку. Склопакети в Києві та інших гамірних містах - ще й бар'єр, що перекриває доступ в Ваш світ високим і настирливим децибелам. Ціна склопакета залежить від багатьох факторів, серед яких - міцність, прозорість, показники енергоефективності та шумоізоляції. Найкраще у світі енергозберігаюче скло - це американські стелокпакети Сlima Guard Solar - сонячний страж клімату.

Склопакет Солар (США) - як він працює?

Основні деталі, з яких складається євро-вікно (металопластикове, дерев'яне або алюмінієве) - це рама (профіль), фурнітура (петлі, ручки і т.д.) та його величність скло. Вікно в будинку забезпечує його зв'язок із зовнішнім світом. Воно дає світло, свіже повітря, картинку того, що відбувається поза приміщенням.

Звичайне скло задовольняє ці потреби, поки до будинку не починають вдиратися критичні температури, поки скло не починає пітніти від вологи, поки незадовільна прозорість не спотворює краєвид.

Усіх цих недоліків позбавлений світовий лідер виробництва скла з покриттям стелокпакетов Сlima Guard Solar. Без зайвих компліментів, це революційне скло, яке змінює уявлення про вікна. Його секрет - у прозорому «листковому пирозі». У процесі створення унікального Сlima Guard Solar за допомогою електромагнітного поля на скло наносять напилення срібла, нікель-хрому, титану та інших речовин. Ефективність скла Солар зростає без шкоди для його прозорості. Склопакети Solar відбивають сонячні промені, при цьому пропускаючи світло і не затемнюючи. Це віконне скло славиться чудовою передачею кольорів.

Енергозберігаючі склопакети - розумний термос

Склопакет з енергозберігаючим склом поводиться, як срібна колба термоса. Він не дозволяє теплу виходити з дому взимку і не пропускає морози. А влітку відбиває надмірно настирливу спеку. Таким чином, Вам не потрібно сидіти в напівтемряві, відгороджуючись від зовнішнього світу щільними шторами. У більшості випадків придбати склопакет Солар - значить позбавити себе від витрат на кондиціонер. Достатньо добре провітрити приміщення після заходу сонця прохолодним повітрям і зачинити вікно. Склопакет із енергозберігаючим склом збереже температуру.

Відсутність протягів, прозорість і оптимальна температура потрібні не тільки людям, але й представникам царства флори. Доведено, що в будинку, де встановлені склопакети Солар, можна не боятися розводити навіть дорогі екзотичні види квітів, адже вони добре почуваються і дякують за турботу рясним цвітінням і буйною зеленню.

Де купити склопакети Solar в Києві та по області?

Енергозберігаючі склопакети з Америки - найефективніший вибір для Ваших вікон. Компанія Okna Citi не раз переконувалася в якості цього скла. Ми вкомплектуємо ними обраний Вами віконний профіль або можемо замінити склопакет у вже вставлених раніше вікнах та дверях.