Алюмінієві вікна в Києві та області

алюминиевые окнаЯкщо у Вас є змога цілком самостійно вибрати тип і конфігурацію вікон та балконних дверей, то починати слід із матеріалу. Оптимальними для квартир у Києві є металопластикові вікна. Нині ПВХ вікна - найпоширеніші в новобудовах, ними масово замінюють скління в старих будинках. Але є люди, які думають інакше, і навіть у висотках, не кажучи вже про заміських будинках, встановлюють дерево-алюмінієві вікна, щоби бути ближче до природи. Однак цей варіант - не з дешевих. Але ми зупинимося детальніше не на першому і не на другому реченнях, а на тому, для чого і як можна купити алюмінієві вікна.

Типи вікон із алюмінієвим профілем

Вікна з цього легкого і міцного металу поділяють на «теплі» і «холодні». Останній, якщо й встановлюють у помешканнях, то виключно в нежитлових приміщеннях (скління лоджій, балконів, господарських відсіків, комор тощо) Також «холодний» алюмінієвий профіль вікон придатний для торгових та офісних приміщень.

"Теплі" алюмінієві віконні профілі - це тришарова конструкція з двох металевих пластин із термовставкою - тепловим бар'єром (терморозрив, - міст). Такі алюмінієві вікна встановлюють і в котеджах, і в квартирах. Вони забезпечують досить високий рівень теплоізоляції, стильно виглядають. Зупиняє людей переважно ціна, яка вища, ніж у металопластикових вікон. Однак бувають випадки, коли іншого варіанту, ніж вікна з алюмінію, просто нема. Так буває з будовами, у яких фасад повністю або значною мірою засклений. Величезні вікна - це виключно алюмінієві вікна.

В Україні сьогодні стали популярні розсувні алюмінієві рами для балконів. Такий балкон не тільки ефектно виглядає, але і він ще дуже практичний і зручний, тому що при відкриванні вікна не займається навколишній простір. Розсувні алюмінієві профілі для балконів і лоджій є конструкцією, де вікна плавно розсуваються в сторони. При цьому спеціальні ущільнювачі захищають приміщення від опадів, протягів і пилу.

алюминиевые окна

Алюмінієві перегородки та фасади

Бізнес-центри, торгівельно-розважальні комплекси, сучасні кінотеатри - основні замовники алюмінієвих вікон і фасадних систем. Алюмінієві фасади добре пристосовані до перепадів температур і вологості, вони допомагають раціонально використовувати таку дорогу як у Києві площу будівель. Крім практичності, алюмінієві вікна та фасадні системи дозволяють реалізувати нестандартні архітектурні задуми.

Ідеальний інструмент розмежування простору та організації робочих місць - це офісні алюмінієві перегородки. Заповнення може бути як прозорим, так і світлонепроникним. Алюмінієві перегородки легко монтувати і переносити, а тому їх не складно перевозити на нове місце коли Ваша компанія часто переїжджає для участі у виставкових заходах.

алюминиевые окна

Де купити алюмінієві вікна в Києві та Київській області?

Купити алюмінієві вікна за вигідною ціною, замовити виготовлення ексклюзивних моделей Ви можете в компанії Okna Citi. Якщо Вам потрібні алюмінієві перегородки, також звертайтеся до нашого офісу.

Алюмінієві балкони - це не тільки красиво, але і фінансово вигідно. Склінням балконів і лоджій вже нікого не здивуєш. Кожна людина прагне не тільки економити дорогоцінний простір, але і свої кошти. Алюміній - це міцний, надійний і довговічний матеріал, ціна якого задовольнить кожного.

Ми можемо запропонувати як стандартні й недорогі, так і ексклюзивні алюмінієві вікна та балкони - у різноманітній кольоровій гамі, з вбудованими жалюзі, а також інші цікаві рішення.