Дерев'яні вікна зі склопакетом для Києва та області

дерев'яні вікна та дверіДерев'яні євровікна, або дерево-алюмінієві вікна - мрія екологістів. Адже в цьому типі скління на всі сто використані природні властивості натуральних матеріалів, виробництво не забруднює навколишнє середовище, і при цьому витрати на сировину виправдовують вигоди. Купити дерев'яні вікна, виготовлені за новими технологіями, значить збагатитися красою і затишком, елітним статусом еко-свідомості, енергоефективним рішенням і чудовою звукоізоляцією.

Вікна з дерева зі склопакетом і вікна ПВХ «під дерево»

Сучасні технології дозволяють встановлювати металопластикові вікна «під дерево». Вони виглядають, як з дерева, але так само зручні та практичні, як і білі вікна ПВХ. Палітра кольорів і малюнків різноманітна. Це чудове дизайнерське рішення, якщо ви хочете підкреслити присутність дерева в інтер'єрі, красиво поєднувати вікна з паркетом або ламінатом, із меблями й аксесуарами.

Але справжні дерев'яні вікна та двері, все ж, мають «фан-клуб», у якого знайдуться сотні аргументів на користь саме цього типу скління. По-перше, престиж. Дерев'яні вікна в Києві та за містом - ознака добробуту та гарного смаку. Це означає, що людина не економить на своїх переконаннях і вибирає саме те, що вписується в стиль його інтер'єру і відповідає уявленням про красу і комфорт. Ціна дерев'яних вікон вище, ніж металопластикових, і це плата за якісну деревину. По-друге, натуральність. Деревина - живий матеріал. Перш ніж стати сировиною для виробництва дерев'яного євровікна, вона була рослиною, вбирала енергію сонця і взаємодіяла з живими істотами.

Чим сучасні дерев'яні вікна відрізняються від своїх попередників

Противники вікон ПВХ стверджують, що, на відміну від них, вікна з дерева "дихають". Проте практично всі, хто жив із дерев'яними вікнами, знають, що «дихання» часто перетворюється на протяги і собачий холод у приміщенні. Важкі спогади про вікна й двері з дерева викликають також фарбування, миття та утеплення. Після всіх цих проблем герметичні вікна ПВХ здаються казкою, настільки з ними просто і зручно.

Але при всьому при тому, слід зазначити, що нові дерев'яні вікна позбавлені описаних недоліків своїх «предків». У них немає зазорів, вони не розсихаються, не пропускають зайвих звуків, не дозволяють температурі зовнішнього середовища впливати на мікроклімат Вашого приміщення. Стулки дерев'яних євровікон прилягають до рами так само щільно, як і у металопластикових. Для них підходить сучасна віконна фурнітура. Простота догляду - також серед переваг.

Наша компанія Вікна Сіті пропонує Вам купити дерев'яні вікна з євробруса за доступною ціною. Цей матеріал є екологічно чистим, надійним і дуже красивим. Ви зможете насолоджуватися не тільки приємною атмосферою всередині приміщення, а й естетичним виглядом своїх нових вікон. Евробрус стійкий до перепадів температур, до негативного впливу зовнішнього середовища, як опади, пил і бруд. При цьому в домі не буде протягів за рахунок якісних ущільнювачів, які не руйнуються з часом. Більш того, у вас в будинку буде мікроциркуляція свіжого повітря завдяки дерев'яним вікнам з євробрусу, чим не можуть похвалитися металопластикові вікна. До того ж евробрус на 80% міцніше, ніж вікна з цільного дерева.

Де купити дерев'яні вікна зі склопакетом у Києві та області?

Компанія Okna Citi допоможе визначитися з вибором вікон і дверей. Якщо до душі саме дерев'яні євровікна, то ми організуємо швидкий і безкоштовний виклик замірника, доставку, якісний монтаж вікон чи балконів під ключ, а також всі супутні послуги, пов'язані з установкою дерев’яних вікон у Києві та області.