Зимове провітрювання в ПОДАРУНОК

Так звана система зимової вентиляції дозволяє пускати свіже повітря навіть під час сильного морозу, в дощ і сніг, ураганний вітер. І люди, і домашні тварини, і кімнаті рослини потребують регулярної вентиляції в будь-який період року. Ми повинні постійно віддавати зовнішньому середовищу вуглекислий газ, який «надихали», і взамін отримувати кисень та інші елементи, зволоження, свіжість.

Зимова вентиляція металопластикових вікон

ПВХ вікна, не обладнані щілинною вентиляцією, часто щільно закриті за несприятливих погодних умов. І правда: про яку аерацію може йтися, якщо це загрожує опадами, холодом і ще, на додачу, вітер порве фіранки або перекине вазони з домашніми рослинами. А екзотичні види від перепадів температури навіть можуть померти. Протяги протипоказані для людей із низьким імунітетом, дітям, літнім людям. З іншого боку, задуха також нікому не приносить користі. Щоб Вам не довелося вибирати між двох бід, виробники сучасних пластикових вікон та компонентів придумали варіант зимової вентиляції.

Яким працює щілинна вентиляція на пластикових вікнах?

Цю функцію забезпечує спеціальна фурнітура. Вона не відкриває вікно, а тільки послаблює ущільнювачі. Таким чином, стулка відкрита лише на 3 або 4 міліметри. Для порівняння, за звичайного провітрювання типовий нахил поворотно-відкидної стулки металопластикового вікна складає 10-15 см. При цьому мікропровітрювання забезпечує повний цикл кругообігу повітря у приміщенні. Для опції спеціального провітрювання звичайна віконна фурнітура не є перешкодою, і Ви можете використовувати звичайний режим, як тільки природа охолодить свій запал і стане більш сприятливою для вашої оселі.

Усе, що вам потрібно для зимової вентиляції металопластикових вікон, це замовити засклення в компанії Okna Citi, дочекатися майстра і монтажу вікон. І найближчим часом просто повернути ручку вікна у відповідне положення.

Якщо ви купуєте вікна і двері в компанії Окна Сити, Ви гарантовано отримуєте аксесуари для щілинної вентиляційні приміщення.