Ремонт вікон

Ремонт вікон у Києві, в передмісті і в Київській області - одна зі сфер діяльності компанії Okna Citi. Ми встановлюємо вікна та двері з супутнім сервісом з 2002 року. Величезний досвід роботи з новобудовами і старим житловим фондом, будівлями установ і бізнес-центрів, дозволяє нам сміливо стверджувати: про дерев'яні, алюмінієві й металопластикові вікна в Києві ми знаємо все! Навіть про ті, монтажем яких ми не займалися. Тому ремонт вікон для нас - як лікування для висококласного лікаря. Ми швидко оглядаємо «пацієнта», встановлюємо «діагноз», призначаємо оптимальні для конкретного випадку «процедури» і даємо поради, як уникнути поломок і робити профілактику зношування.

Коли потрібен ремонт вікон і дверей?

Якщо монтаж металопластикових вікон або інших типів сучасних євро-вікон проводився якісно, з використанням надійних комплектуючих, то про ремонт вікон і балконних дверей Ви не будете замислюватися впродовж дуже довгих років. Однак, якщо скління підводить, і Ви не отримуєте від нього бажаного ефекту, варто негайно здійснити ремонт вікон.

Металопластикові вікна вимагають візиту майстра, коли Ви помітили, що:

  • вікно не забезпечує герметичності (просто кажучи, з нього дме, біля нього холодно і відчуваються протяги);
  • погано працюють ручки та інші механізми (занадто тугий хід або ручка проскакує - не з першого разу спрацьовує, або розбовтані елементи, або не всі режими відкриття вікна доступні);
  • між стулкою і рамою є щілина;
  • туго ходять ручки;
  • погано працюють механізми;
  • у склопакеті тріщина, пробоїна;
  • недостатня шумоізоляція.

У більшості таких випадків необхідний терміновий ремонт вікон і балконів! Адже проблема не вирішитися сама, і з кожним днем лише загострюватиметься. А від справності вікон і дверей залежать Ваші безпека й комфорт.

Ремонт і регулювання пластикових вікон у Києві та області від Okna Citi

Заміна склопакета - одна з найпопулярніших за кількістю замовлень послуг. Okna Citi швидко і відповідно до найвищих світових стандартів замінить розбитий склопакет або зробить з Ваші однокамерні вікна двокамерними (це дасть більше тепла взимку і стане бар'єром проникнення високих температур влітку, убезпечить від шуму в будь-яку пору року).

Фахівці Okna Citi замінять зношені ущільнювачі й елементи фурнітури, відрегулюють справні, але примхливі деталі. Якщо Ви хочете, щоб Ваше вікно або балконні двері не тільки відкривалися, а й відкидалися, то нову зручну функцію ми додамо на місці, не змінюючи і не знімаючи вікно з його законного місця.

Щоб не зіштовхнутися з необхідністю термінових заходів, рекомендуємо регулярне обслуговування металопластикових вікон. Це просто необхідно для садиб із великою кількістю вікон, актуально і для організацій, медичних та навчальних установ. У них інтенсивно і не завжди дбайливо користуються елементами скління – і водночас, немає штатного фахівця з ремонту вікон.

На комплексний ремонт вікон ЗНИЖКА! Замовити.