Вікна Rehau (Рехау) для Києва та області

Вікна Рехау вважають еталоном у світі світлопроникних конструкцій. Багато хто запитує, що означає назва компанії. Rehau - так називається німецьке місто, в якому був побудований перший однойменний завод у далекому 1948 році. Спочатку виробництво навіть близько не було пов'язано з профілями і склінням. Уявіть собі, першою продукцією компанії, яка сьогодні виробляє всесвітньо відомі металопластикові вікна Рехау, були ... взуттєві підметки!

Металопластикові вікна Rehau: як усе починалося

Але вже в 1958 році Rehau випускає перший ПВХ профіль, із яким завойовує не тільки європейський, але й північноамериканський ринки. Сьогодні Рехау - це десятки промислових напрямів діяльності, перші серед яких - технології енергозбереження та світлопрозорі конструкції. До слова, про незмінно високу якість продукції Rehau свідчить той факт, що полімерними конструкціями цього виробника багато років комплектують автомобілі таких статусних марок, як Порше, Фольксваген, BMW, Audi.

Клімат-контроль в Києві з вікнами Рехау Euro-Design 60 і 70

купить окна RehauТрикамерний ПВХ профіль із конструктивною глибиною 60 міліметрів й максимальною товщиною склопакета 33 мм. Універсальний дизайн: гладка поверхня і скіс 15 °. Це не тільки красиво, але й зручно для догляду. Ущільнювач встановлений в 2 контури, що створює додатковий захист від холоду, пилу й підвищеної вологості (до групи навантажень С), а також забезпечує звукоізоляцію до 4-го класу. Девіз цієї моделі металопластикових вікон Рехау: «Економічність і комфортний мікроклімат Вашого приміщення».

купить окна Rehau

Металопластикові вікна Pехау Euro-Design 70, які в Києві пропонує компанія Okna Citi, відрізняються від профільної системи Euro-Design 60 вищим рівнем теплоізоляції й поліпшеним дизайном. Конструктивна глибина цих 5-камерних вікон Rehau становить 70/115 мм, а показник зламобезпеки до класу 2. У цей профіль ПВХ можна вставляти склопакет до 42 мм.

купить окна RehauВікна ПВХ Rehau Brillant-Design

Ця профільна система має два види: пятикамерний профіль із монтажною глибиною 70 мм і 6-камерний і 80 мм відповідно. Вікна Rehau Brillant-Design славляться ідеальним ущільненням притвору і, таким чином, вражаючим енергозбереженням. Асортимент форм і колірних рішень задовольнять як найсміливіших, так і стриманих дизайнерів приміщень. Зламобезпека цих металопластикових вікон - до третього класу, а звукоізоляція сягає класу 5.

Революційні пластикові вікна з Німеччини Rehau Geneo

купить окна RehauТак гучно ці німецькі вікна позиціонуються завдяки поєднанню високотехнологічного фіброволокна RAU-FIPRO з новаторською конструкцією профілю. Рехау Генео можна сміливо назвати одними з кращих вікон у світі. Матеріал RAU-FIPRO пройшов у прямому розумінні вогонь, воду, мідні труби і не тільки під час випробувань в авіації та на змаганнях болідів Формули 1. Фіброволокно у вікнах Rehau Geneo використовується замість сталі. Завдяки цьому інноваційні вікна ПВХ на 40% легші за традиційні армовані, а рівень економії енергії сягає 76%! Повітро-і водонепроникність такого 6-камерного профілю (монтажна глибина 86 мм) значно вище вимог у класі А. Якщо Ви купите вікна Рехау Генео в Києві, то навіть столична метушня буде Вам ні до чого, адже звукоізоляція до класу 5 дозволить спокійно спати і медитувати хоч над жвавою автострадою.

Де купити пластикові вікна Rehau в Києві з надійним монтажем?

Щоб купити німецькі вікна, і не потрапити на гачок підробки або економії на якості монтажу, радимо користуватися послугами досвідчених і відомих компаній, які добре себе зарекоменували. Okna Citi працює з кращими віконними брендами в згуртованій команді співробітників із 2002 року. У нас Ви зможете придбати пластикові вікна Рехау з Німеччини за справедливою ціною без зайвих накруток. А спілкування з нашим персоналом та рівень виконання залишить приємні враження, море світла в приміщенні та економію на енергоносіях завдяки герметичним «теплим» вікнам.

Замовити вікна Рехау для Києва чи області зараз - означає отримати сезонну знижку, монтаж за 3 дні та безкоштовний виклик замірника.