Утеплення фасаду будинку в Києві

Утеплення квартир зовні - найактуальніша на сьогоднішній день послуга, якщо згадати про постійне підвищення ціни на енергоносії, на якість житлових будівель і обігріву. Ажіотаж призвів до того, що сьогодні сила-силенна компаній пропонує послугу утеплення фасаду. У той же час, відгуки про якість робіт далеко не завжди райдужні. А самостійно, без спеціальних навичок і устаткування, утеплити квартиру в Києві, особливо на високих поверхах, практично не можливо. Як же вибрати компанію, якій довірити утеплення стін ззовні квартири?

Утеплення фасадів: на що звертаємо увагу?

У цій справі основні складові успіху - це правильно підібрана технологія, якісні матеріали, правильна послідовність виконання робіт, акуратність і сумлінність. Економія в питанні зовнішнього утеплення квартир і будинків не доречна. Чим нижче якість матеріалів, тим коротше буде термін використання. Чим менш професійно проведені роботи, тим більше буде дефектів і гірший енергозберігальний ефект.

Мінвата - ще один матеріал для утеплення фасаду будинку. Даний матеріал має відмінну звукоізоляцію і теплоізоляцією, а також не пропускає вологу. Гризуни не їдять її, і в ній не заводяться комахи. До того ж ціна мінвати доступна кожному покупцеві.

Перед утепленням фасаду мінватою необхідно ретельно підготувати поверхню, прибравши старі матеріали і обробку, а також побудувати спеціальний каркас під утеплювальний матеріал. Якщо вся технологія буде виконана правильно, у Вас в будинку буде тепло і приємно без вогкості і протягів.

Матеріали для зовнішнього утеплення квартири і будинки

Найважливіший елемент - це клейова суміш. Вона повинна бути призначеною для зовнішніх робіт і спеціалізованою - для поклейки утеплювача. Найновіший винахід - клей-піна. Він швидше сохне і найміцніший у фіксації. Армована сітка купується з хорошим запасом щодо площі утеплення фасаду. Це пояснюється тим, що сітка йде внахлест, і ширина перекриття становить не менше 8 см (для того, щоб не утворювалися тріщини). Відливи необхідні на верхньому ребрі утеплювача. Пінопласт вибираємо не тільки по товщині, але і з високою щільністю (25-35). Чим вище цей показник, тим краща теплоізоляція фасаду.

Утеплення стін зовні квартири: про що поговорити з майстром

Знання цих нюансів допоможе Вам не попастися на гачок недобросовісних компаній або аферистів, які зроблять на Ваш фасад «аплікацію» з невідомих матеріалів з непередбачуваним результатом. Підкованих клієнтів зазвичай стороняться. Крім того, обговоріть із майстром або диспетчером усі етапи робіт, уточніть, скільки часу йде на утеплення фасаду - і Ви зможете прикинути, чи чекають ці виконроби висихання на кожному етапі робіт, чи поспішають, не дбаючи про якість.

Де замовити утеплення фасаду в Києві та області

Компанія Okna Citi займається зовнішнім утепленням квартир в Києві і будинків у передмісті строго за технологією CERESIT. Спочатку ми обробляємо поверхню, перш ніж кріпити пінопласт. Потім клеїмо утеплювач - наносимо розчин або піну на всю поверхню листа. Кріпимо без щілин. Другий етап фіксації - дюбелі-парасольки. Їх має бути не менше 4 шт на 1кв. м. На зовнішню поверхню і кути пінопласту за допомогою терки наносимо клей і армуючу сітку. Коли все висохло, сітка покривається штукатуркою, а на неї наноситься фарба.

Замовити утеплення фасаду в Окна-Сіті - значить гарантувати європейську якість і довгі роки служби. Ціни на роботи будь-якої важкості у нас самі доступні в Києві и області.