Заміна склопакета в Києві та області

Склопакет тріснув, розбився або ви хочете апгрейд його якостей? Компанія Okna Citi професійно, швидко, і при цьому за справедливим тарифом здійснить ремонт склопакетів. Ви можете замовити світлопрозору частину вікна з аналогічними характеристиками (таку ж, яка стала непридатною, тільки нову) або купити склопакет і установку кращої якості, з більш високими показниками тепло- і шумоізоляції.

Склопакетами в металопластикові вікна: правила підбору

Про склопакетах ми можемо говорити навіть не годинами, а цілими днями. Адже це - одна з основних складових металопластикових, дерев'яних та алюмінієвих вікон. Щоб не бути багатослівними, зосередимося на двох основних функціях склопакетів. А це шумовий та тепловий бар'єр.

Найпопулярніші в Києві склопакети - одно- та двокамерні. Однокамерний склопакет становить собою конструкцію з 2-х шарів скла і дистанційної рамки. Він самий «холодний», легкий і прозорий (краще за всіх пропускає світло). Двохкамерний - відповідно, 3 скла і 2 рамки. Що стосується товщини склопакетів, то вона складається з товщини всіх шарів скла (4-7 мм) і повітряних камер (6-16 мм). Чим товщий склопакет, тим більш потужний бар'єр від зовнішнього світу він створює.

Вибирати склопакет слід з урахуванням показників профілю ПВХ або іншої рами, в яку його вмонтовують. Наприклад, 40-міліметровий склопакет ніяк не встановити в 58- і 60-міліметровий профіль (а це вікна REHAU Euro-Design 60, скління бренду OPENTEСK DELUX, вікна SALAMANDER 2D. Однак для Okna Citi немає неможливого з питань вікон і дверей. І якщо замовник точно знає, чого хоче, то профіль і склопакет ми підберемо ідеально.

Ремонт склопакетів, підбір і заміна - рекомендації Okna-Citі

Рівень шумоізоляції вікон ПВХ залежить від місця розташування об'єкта. Якщо вікна виходять на гамірний бік вулиці, тим більше, з щільним потоком транспорту, то вибирати слід двокамерні склопакети на різній дистанційній рамці зі склом триплекс. При цьому варто пам'ятати про те, що такий склопакет важче однокамерного. Отже, фурнітура повинна бути розрахована на цю вагу, щоби стулки не зміщувалися і не довелося замовляти ремонт вікон.

Теплоізоляція вікон ПВХ, як і здатність пригнічувати звук, прямо пропорційна товщині скла і кількості камер. Вибір склопакета і віконного профілю краще довірити професіоналам. Адже в цій справі є десятки нюансів, які можуть проаналізувати тільки добре підготовлені фахівці. Йдеться про «забортну» температуру і рівень опалення. Наприклад, для холодних приміщень є спеціальні енергозберігаючі скла і 5-камерний профіль. Такий варіант забезпечить максимальний рівень теплоізоляції. Поставте Ваші запитання компанії Okna Citi - і Ви точно не будете шукати альтернатив! Замовте ремонт або заміну склопакетів - і дізнайтеся, як зберігає затишок справжній європейський дім.