Вікна Salamander для Києва та області

окна Salamander

Німецькі вікна Саламандер з'явилися на «білому» ринку СНД тільки 1999 року. В Європі компанія Salamander Industrie / Produkte GmbH була відомою та успішною значно раніше. Незважаючи на тисняву на віконному ринку навіть у ті часи, цей виробник вікон ПВХ із Німеччини (власне, профільних систем для світопроникних конструкцій) завоював і пострадянський простір. Адже відгуки на вікна Саламандер як у Західній Європі, так і в нашій країні, найпозитивніші.

Вікна з Німеччини - це Salamander

Десятки тисяч українців вибирають вікна та двері Саламандер не тільки за гарантовану якість (увесь ПВХ-профіль для вікон і дверей Salamander виробляється в Німеччині), але й за передові технології, за статус законодавця моди на дизайн вікон.

Salamander із системою 2D

окна SalamanderСтрогі лінії, радіус округлення - п'ять міліметрів - класика вікон Саламандер. Універсальний стильний дизайн. Одні з найкращих у світі показники з тепло- і шумоізоляції отримуємо завдяки унікальній геометрії профілю.

Вікна Salamander 2D дуже міцні. За результатами випробувань, які проводилися за максимально суворих умов (-30 ° С), усі десять дослідних екземплярів витримали удар. Товщина склопакета може досягати 32 мм. Це трикамерний ПВХ-профіль із товщиною стінок 3 мм. Монтажна ширина, коли рама і стулка зміщені, дорівнює 60 мм. Якщо вони в одній площині, то показник дорівнює 76 мм.

Вікна Саламандер Streamline

П'ятикамерна система Стрімлайн зі збільшеною до 76 мм монтажною шириною створена для тих, хто прагне до максимальних показників шумо- і теплозахисту. Особливістю цієї моделі німецьких ПВХ-вікон Саламандер є напливи на внутрішніх стінках профілю. Вони потрібні для того, щоб фурнітура кріпилася якомога надійніше. Також німецький віконний профіль цього типу відомий як рама з лабіринтом. Йдеться про внутрішні перегородки, які розподіляють навантаження по перетину профілю. Склопакет у металопластикових вікнах Саламандер Streamline може досягати ширини 48 мм. Цей тип віконного профілю підходить навіть для екстремальних умов: випробування при -55 ° C показали зразкові результати. Різновид вікна Salamander Стрімлайн Creme відрізняється кольором слонової кістки і кількістю камер в рамі і стулці (у цій моделі їх сім).

Німецькі пластикові вікна Salamander bluEvolution

окна Salamander

Це ультрасучасні вікна ПВХ із неймовірними показниками енергоефективності та шумоізоляції. В них можна монтувати склопакет до 60 міліметрів. Віконний профіль 6-камерний, а монтажна ширина сягає цілих 92 міліметра. Завдяки невеликій висоті стулки і рами (118 мм) створюється велика площа скління - німецькі вікна Саламандер системи bluEvolution роблять приміщення набагато світлішим, на відміну від багатьох менш продуманих аналогів. Із вікнами ПВХ профілю Саламандер Вам не доведеться думати про заміну ущільнювача. Адже ці пластикові вікна з Німеччини мають центральний ущільнювач, а також два ущільнення притвору.

Де купити вікна Саламандер в Києві на найвигідніших умовах?

Найвигідніші в Києві ціни на вікна Саламандер пропонує компанія Okna Citi. У нас Ви можете придбати ПВХ вікна з Німеччини, а також замовити якісний монтаж і супутні послуги.

Виїзд замірювача безкоштовно!

Замовити вікна Саламандер можна в кредит!

Посилання на сторінки супутніх товарів:

Купити вікна в Києві (профіль Openteck)

Купити металопластикові вікна Rehau