Внутрішня обшивка балкона (Київ і область)

Тут ітиметься не тільки про красу і затишок, але й про утеплювальні властивості внутрішньої обшивки балкона. І якраз від того, які цілі Ви насамперед ставите (зовнішній вигляд або практичність), залежатиме матеріал і вартість обшивки балкона.

Оздоблення балконів вагонкою (пластик)

Обшивка балкона пластиковою вагонкою (ПВХ, євровагонка) - найекономніший і найпростіший спосіб перетворити металевий каркас на справжній балкон. У Києві обробка балкона пластиковою пастіковой (в рос помилка) вагонкою користується попитом ще й тому, що столичний ринок пропонує величезний вибір кольорів, фактур і виробників цього сучасного матеріалу. Обшити балкон чи лоджію вагонкою ПВХ професіонали можуть швидко і відносно просто. Можна підібрати вагонку в будь-який стиль інтер'єру: від кантрі (під дерево) до хай-тек (металік).

обшивка балкона

Внутрішнє оздоблення балкона вагонкою із пластику досить міцне, якщо не завдавати прямих ударів гострими отримі (в рос помилка) кутами предметів. За міцність матеріалу відповідають ребра жорсткості всередині конструкції.

Пластикові ПВХ панелі для балконів прослужать довгі роки і не вимагатиме від господарів особливого догляду. утруднить (дурня) господарів у догляді. Пластикова вагонка, завдяки своїй структурі, добре поглинає звуки. Вона не спалахує і добре показує себе навіть при критичних температурах (як високих, так і низьких).

Внутрішня обшивка балкона деревом

Натуральна дерев'яна вагонка, звичайно, це розкішний вигляд і безліч переваг. Це данина традиціям утеплення та декорування інтер'єрів, асоціації із затишком і домашнім теплом. Крім того, якісна дерев'яна вагонка для обшивки балкона - гарантія екологічно усвідомленого вибору. Натуральний матеріал самостійно регулює мікроклімат в приміщенні, забезпечує нормальну циркуляцію повітря. Серед недоліків дерев'яної вагонки - її більш висока ціна і пожежонебезпечність. Однак при обробці спеціальними розчинами про останнє можна забути.

Крім внутрішньої обшивки стінок балкона, рекомендуємо замовити в компанії Okna Citi також стелажі, шафки, сушарки та інші предмети, які полегшать Ваш побут, оптимізують життєвий простір.

Шафи і сушилки на балконі (фото)