Приточна вентиляція вікон

Чому вікна ПВХ радять обладнати приточними клапанами провітрювання? Справа в тому, що ці деталі забезпечують правильний повітрообмін. Саме пластикові вікна, характерні високою герметичністю, мають зворотну сторону медалі цієї безсумнівно важливої для теплоізоляції якості. Задуха - ось основний побічний ефект металопластикових вікон. А кліматичний приточний клапан ставить усе на свої місця.

Віконні приточні клапани: вигоди

Завдяки цьому пристосуванню, Ви зберігаєте всі плюси вікон ПВХ (тепло- і шумоізоляція, простота в догляді, довговічність), але при цьому гарантовані від утворення конденсату на склопакеті, від духоти в період сну і тих днів, коли провітрювання проблематичне (сильні опади, вітер, дуже низькі негативні температури повітря). А це означає, що Ви не тільки спите, прокидаєтеся і живете у свіжості, тиші і комфорті, але також не думаєте про можливість утворення цвілі. На відміну від щілинного провітрювання, Вам не потрібно контролювати процес, побоюватися обмерзання в зимовий час і проникнення комах - у літній.

Установіть клапан приточної вентиляції - і він зробить усе сам. Це клімат-контроль без клопоту і наслідків. Віконні клапани також економлять Ваш бюджет і підвищують побутову безпеку приміщення. Йдеться про будинки і квартири, обладнані газовими плитами і котлами опалення. Віконний клапан провітрювання замінює примусову вентиляцію і забезпечує достатнє надходження свіжого повітря. При цьому енергоефективність вікон ПВХ не знижується.

Де купити віконні клапани в Києві?

Компанія Okna Citi з 2002 року продає і встановлює пластикові вікна в Києві та області з комплектуючими та аксесуарами, що підвищують функціональність і термін служби вікон і дверей. Ми переконалися в необхідності віконних приточних клапанів з наведених вище причин. Okna Сiti рекомендує і якісно монтує приточну вентиляцію металопластикових вікон.

Як працює клапан приточної вентиляції?

Повітрообмін в через профіль металопластикових вікон відбувається так, як показано на схемі: