Заміна фурнітури вікон

Чому доводиться міняти фурнітуру в металопластикових вікнах? Основних відповідей дві: або віконна фурнітура, встановлена на вікні ПВХ, неякісна в принципі; або не відповідає профілю, склопакету і бажаним функцій (неадекватний підбір). Щодо першого випадку складно щось довго коментувати, крім прислів'я про дешеву рибку і несмачну юшку. Друге може статися, якщо євровікна монтувалися без залучення кваліфікованого фахівця. Адже фурнітура вікон повинна витримувати навантаження склопакета і профілю (а вони бувають дуже різними за розмірами і масою), бути призначеною для певних режимів відкриття і відповідати очікуваному рівню безпеки.

Віконна фурнітура без страху і докору

Компанія Okna Citi за багато років переконалася, що найкраща для українського віконного ринку –віконна фурнітура МАСО (Австрія). Широкий асортимент, якість на рівні ЄС, адекватна ціна. Також рекомендуємо і використовуємо у своїй роботі віконну фурнітуру T & T, яка успішно пройшла німецьку сертифікацію і популярна в найрозвиненіших європейських країнах. Ці деталі не піддаються корозії, зручні для монтажу та експлуатації, точні і довговічні.

Заміна фурнітури пластикового вікна в Києві та області

Регулювання віконної фурнітури, заміна та обслуговування є у переліку фахових послуг компанії Okna Citi. Ми завжди гранично відверті з нашими клієнтами, об'єктивно оцінюємо стан Ваших елементів скління, і ніколи не будемо наполягати на заміні цілого вікна, якщо можна обійтися ремонтом. У нас Ви можете купити віконну фурнітуру і встановити її самостійно. Однак багаторічний досвід показує, що значно економніше замовити заміну фурнітури у надійній компанії, де працюють добре навчені і висококласні фахівці. Так, Вам доведеться оплатити їхню роботу. Зате Ви не будете переплачувати згодом, знову купуючи фурнітуру і воюючи з наслідками неправильного монтажу.