Okna Citi: про нас

Металопластикові вікна, скляні стіни, балкони, акваріуми сучасні дерев'яні вікна в Києві та області - це запитання до висококласного експерта віконного ринку, до компанії Okna Citi.

Вікна Вашого міста

Okna Citi - Ваш надійний партнер із питань скління будь-якого типу і складності. Компанія Okna Citi надає якісні послуги з підбору параметрів і брендів, монтажу, обслуговування та ремонту практично всього, що пов'язано зі склом. Ми володіємо багатьма цінними сертифікатами й дипломами. Але головне свідчення високого рівня послуг та стабільності нашого підприємства - це успішна діяльність із 2002 року.

Ми знаходили кращі віконні рішення для індивідуальних і корпоративних замовників у найнепростіші для української економіки часи. Okna Citi дорожить кожним клієнтом, адже репутація в бізнесі - головна складова успіху. Ми свідомо не витрачаємо багато грошей на рекламу. По-перше, це здешевлює вартість вікон і послуг та робить наші пропозиції більш вигідними. По-друге, кожен співробітник компанії Okna Citi впевнений: уважне ставлення до клієнта, якісна продукція, професіоналізм майстрів і блискучі результати роботи - найкраща візитна картка. Тому до нас звертаються знову й знову, а також радять друзям, сусідам, бізнесовим партнерам. Понад 5 тисяч засклених нами об'єктів вірно служать і справно працюють для своїх господарів. Це стандартні й унікальні склопакети та деревопакети для квартир, котеджів складної архітектури, а також офісні, торгівельні вікна, перегородки - функціональні та естетичні рішення.

Нові вікна, модернізація старих вікон - секрети Okna Citi

На початку нового тисячоліття нашу компанію заснувала команда освічених професіоналів віконного ринку. Вони ознайомилися з результатами досліджень і численними відгуками, побували на виробництві, вивчили досвід успішних зарубіжних компаній. У результаті засновники Okna Citi визначилися з надійними комплектуючими відомих брендів: вибрали оптимальні для українських кліматичних умов і ринкових запитів профіль, фурнітуру і склопакети.

Матеріали - це півсправи. Друга половина - це якісний сервіс. Технічні спеціалісти і весь ланцюжок співробітників, відповідальних за обслуговування, пройшли навчання європейського рівня, мають солідний досвід роботи і гарні портфоліо, вміють знайти підхід до будь-якого замовлення. Але головна якість усіх представників компанії Okna Citi - це відповідальність за результат, зокрема довгостроковий.

Okna Citi гарантує

Європейська якість ПВХ вікон, балконних блоків і всієї іншої продукції.

Сервіс, гідний Вас і брендів, з якими ми працюємо.

Внутрішній багаторівневий контроль якості: ми довіряємо виробнику, але перевіряємо все самостійно.

Наші співробітники - від консультанта до майстра монтажу - сучасні, орієнтовані на результат фахівці.

Асортимент, з якого ми підберемо саме ті склопакети, віконний профіль або іншу продукцію, яка підходить саме Вам. Що б Ви не вибрали, це будуть екологічно чисті вироби з оптимальними для Вас показниками і опціями.

Лояльність до клієнта, знижки та адекватні ціни.

Купити вікна для Києва чи області в компанії Okna Citi - значить жити і працювати в теплі, тиші й безпеці, не задумуючись над цими питаннями як мінімум 5 років. На продукцію та послуги надається відповідна гарантія, а також професійне післягарантійне обслуговування.

Оперативність опрацювання замовлення. Вам не доведеться вести тривалі переговори і довго чекати. За багато років ми вибудували ідеальний алгоритм, що дозволяє максимально швидко і якісно надати потрібні Вам послуги: заміряти, підібрати і встановити склопакети, офісні та торгові перегородки, вікна та двері з ПВХ, засклити балкони і лоджії, удосконалити, відремонтувати, оновити.