Який віконний профіль краще?

Пластикові вікна сьогодні можна зустріти де завгодно: і в приватних будинках, і в квартирах, і в лікарнях, школах, дитячих садах. Даний вид скління проявив себе тільки з позитивного боку і в експлуатації, і з естетичної точки зору. На ринку металопластикових вікон дуже багато виробників і часом це значно ускладнює вибір.

У нас представлені такі торгові марки, як Salamander, Rehau, OpenTeck. Всі вони мають свої незаперечні переваги, мають високу якість і вже заслужили масу позитивних відгуків у всьому світі. Крім виробника, профілі розрізняються і матеріалом, з якого вони виготовлені. Так який профіль пластикового вікна кращий?

Типи віконних профілів

Найважливіше в будь-якому вікні - це віконний профіль. Саме від його якості буде залежати міцність конструкція і тривалість подальшої експлуатації. З профілю зроблені стулки і рама. Він може бути виготовлений з дерева для дерев'яних вікон, алюмінієвий для металевих, з пластика для металопластикових вікон. Найчастіше використовуються саме пластикові профілі, але з металевими зміцнюючими вставками.

 

Всі профілі за зовнішніми показниками мало відрізняються один від одного, тому визначити, який з них кращий, дуже складно. Але є деякі характеристики, які допоможуть вам визначитися з вибором віконного профілю:

  • ширина. Стандартна ширина профілю для житлових приміщень на території з помірним кліматом складає 58 міліметрів. Є профілі шириною і 70 міліметрів, але їх встановлюють там, де клімат дуже суворий. Є і 90 міліметрів, але такими займаються дуже маленька кількість компаній;
  • однорідність матеріалу. Профіль повинен бути ідеально гладким і мати однорідний колір. Якщо є хоч найменша зернистість, значить матеріали використовуються низької якості і в підсумку ви зіткнетеся з масою проблем;
  • кількість стекол. Однокамерні склопакети - це два скла, між якими знаходиться повітряний прошарок. Їх встановлюють в основному на балконі або лоджії, де не потрібні дуже високі показники теплозахисту і звукоізоляції. Двокамерні з трьома склами - найпоширеніші, так як вони ідеальні для житлових приміщень. Вони створюють достатню звукоізоляцію і не пропускають холодне повітря. Є і трикамерні, з чотирма склами, але вони зустрічаються вкрай рідко і тільки в місцях з дуже низькими температурами. До того ж їх монтаж досить складний;
  • кількість повітряних камер. У стандартних профілях 58 міліметрів знаходиться три повітряні камери. У профілі шириною 70 міліметрів їх може бути три, чотири і більше. При ширині в 90 міліметрів камер вже цілих п'ять. І, як вже ясно, останні використовуються вкрай рідко і в особливих випадках.

Який саме профіль, звичайно, вибирати тільки вам. Однак не варто переплачувати, скажімо, за трьохкамерний віконний профіль, якщо ви живете в помірному кліматі. Дані витрати будуть необґрунтованими. Хороший майстер порадить вам стандартні вікна, які в повній мірі будуть виконувати свої завдання. До того ж монтаж таких вікон обійдеться вам в рази дешевше.

Яку компанію віконних профілів вибрати?

На сучасному ринку віконних профілів дуже багато виробників з різних куточків світу. Наша компанія співпрацює з кращими представниками даної продукції.
Rehau. Німецький виробник металопластикових вікон. Це одна найвідоміших компаній у всьому світі. Вона постійно удосконалює продукцію, впроваджує інноваційні технології і строго стежить за якістю своєї продукції. Все це і робить вікна Rehau такими відомими і затребуваними.

Salamander. Ще одна німецька компанія, яка є однією з лідируючих в Європі в сфері виробництва віконних профілів. Постійні розробки, тестування продукції на кожному етапі виробництва, а також робота над привабливістю зовнішнього виду вікон - все це про вікна Salamander.

OpenTeck. Це вже український виробник, який за своєю якістю не поступається іноземним, а ось ціна у таких профілів буде значно нижче. Вікна повністю відповідають клімату нашої країни.