Що таке вікна ПВХ?

Ще зовсім нещодавно в кожному будинку і в кожній квартирі були тільки звичні всім вікна з дерев'яною рамою. До сих пір можна зустріти такі, але, як часто буває, вони вже добряче пошарпалися і мають вельми непрезентабельний зовнішній вигляд, навіть після фарбування. На заміну дерев'яним вікнам була придумана більш довговічна і приваблива зовні альтернатива, а саме пластикові вікна або вікна ПВХ.

Пластикові вікна та двері зовсім недавно стали набирати популярність в нашій країні, але вже сьогодні вони встановлені практично повсюдно: і в житлових будинках, і в державних установах, як школи, дитячі садки, і інше. Чим же зумовлена ​​така популярність склопакетів ПВХ?

Переваги пластикових вікон

Як вже говорилося вище, вікна ПВХ мають привабливі зовнішній вигляд, а саме білосніжні рами, які найпоширеніші. Звичайно, у продажу є і кольорові, а також з імітацією під дерево. У будь-якому випадку, такі вікна будуть виглядати ефектно і багато.

Крім цього, є маса і інших переваг пластикових вікон:

  • не вимагають особливого догляду. Як відомо, за дерев'яними вікнами потрібно постійно доглядати, підфарбовувати, стежити, щоб вони не розбухали від вологи і не деформувалися при висушуванні. До того ж потріскана фарба на рамі виглядає вельми непривабливо. За вікнами ПВХ догляд набагато простіший. Достатньо лише протирати їх вологою ганчірочкою і не думати про те, що їх потрібно фарбувати;
  • довговічність. Якщо правильно доглядати за склопакетом ПВХ, а саме періодично змащувати спеціальним маслом механізми, проводити їх регулювання і своєчасно прибирати пил, то він прослужить як мінімум десять років;
  • всі ми знаємо, як часом важко відпочивати, коли за вікнами постійний шум. Пластикові вікна позбавлять цієї проблемі. Вони мають відмінну звукоізоляцію;
  • стійкі до впливу різних погодних умов. Склопакети не деформуються від сухості або вологи, на них не діють високі і низькі температури. До того ж такі вікна не промерзають через свою особливу ​​конструкцію з повітряними камерами в рамі;
  • сама ж головна перевага євровікон - герметичність. Вам не будуть страшні протяги або продування в зимовий час, а значить в будинку буде значно тепліше. Вікна закриваються дуже щільно. Цей же пункт можна віднести і до недоліків, проте в багатьох виробів є зимове провітрювання, що дозволить вам провітрити кімнату в будь-який час року, не боячись сильно охолодити приміщення.

Також ви можете замовити за індивідуальними розмірами дешеві в Україні вікна та двері  ПВХ та підвіконня в нашій компанії, яка знаходиться в місті Київ. У нас є вже готові вироби, але ми завжди готові братися за нестандартну роботу, тому ви можете нам залишити своє замовлення і ми його виконаємо найкращим чином.

Недоліки вікон ПВХ

Дерев'яні вікна мають одну незаперечну перевагу, а саме те, що вони «дихають», пропускають повітря, яке необхідне для нормального проживання в будинку. А ось вікна ПВХ можуть створювати зайву герметичність в будинку, що стане причиною важкого повітря, а, як результат, це в свою чергу причина головного болю або поганого сну. Але це легко вирішується за рахунок зимового провітрювання.
Ще одним недоліком є ​​те, що на готові склопакети проблематично прикріпити жалюзі або ролети, не пошкодивши при цьому пластикову раму. Але ця проблема також вирішується, якщо замовити вікна вже з передбаченими до них жалюзі або замовити конструкцію, яка кріпиться до стін або стелі.

Пластикові вікна - це досить міцна конструкція, але якщо все ж вона була якось пошкоджена або викривлена, то вже швидше за все ви не зможете її відремонтувати. Єдине, що підлягає ремонту, це фурнітура, яку при необхідності можна навіть замінити.

Деякі недобросовісні виробники використовують для виготовлення склопакетів дуже неякісний пластик, який при нагріванні на сонці виділяє шкідливі речовини, хоч і в маленьких кількостях.

Пластикові вікна - надійність, довговічність і доступність

Підбивши підсумок всього вищесказаного, хочеться відзначити, що готові пластикові вікна - це відмінна заміна старих дерев'яних склопакетів. Навіть з огляду на недоліки, які легко вирішити, дані вироби зроблять життя набагато приємніше і комфортніше. У вашому домі завжди буде тепло і красиво. 

Якщо ви ще не встановили у себе вікна ПВХ, тоді вам варто задуматися про покупку. До того ж вартість на них сьогодні вже не така висока, тому вони дешеві и доступні кожному.