talisman-big

Вибачте, калькулятор знаходиться в процесі налаштування.
Для уточнення ціни, будь ласка, зателефонуйте нам за телефоном (044) 237-55-00 або замовте зворотний дзвінок.

Розрахунок вартості металопластикових вікон

Сьогодні металопластикові вікна в квартирах, скління балкона і лоджії - це необхідні заходи для того, щоб утеплити своє житло. Як відомо, склопакет захищає приміщення від можливих протягів, промерзань, потрапляння вологи, пилу і бруду, що часто буває в старих дерев'яних конструкціях.

В Україні багато компаній пропонують пластикові вікна, а вартість при цьому у всіх різна. Одні занадто завищують ціни, а в інших вони дуже дешеві. Якщо ви хочете купити дійсно якісні склопакети, вибирайте відомих виробників. В даному випадку, дешево – це не спосіб заощадити. В результаті конструкція може швидко вийти з ладу, що спричинить за собою додаткові грошові витрати.

Наша компанія «Okna Citi» вже протягом тривалого часу займається продажем і установкою пластикових вікон ПВХ, а також склінням лоджій і балконів у місті Київ та області. Завдяки нашому онлайн-калькулятора ви можете самостійно розрахувати вартість склопакета. Також розрахунок можуть здійснити наші менеджери.

Від чого залежить вартість склопакетів?

Пластикові вікна сьогодні вже не є розкішшю. Це скоріше необхідність в заходи з утеплення житла. Є багато виробників, які пропонують свої технології виробництва склопакетів, унікальні матеріали і конструкції.

Розрахунок ціни металопластикових вікон на онлайн-калькуляторі проводиться за такими критеріями:

  • виробник;
  • комплектація;
  • конструкція.

Пластикові вікна мають досить складну конструкцію. Розрахувати вартість можна лише тоді, коли ви будете знати, яке саме пристрій вам потрібно. Так, пластиковий профіль може мати різну кількість камер – від двох до шести. Для нашого регіону з досить суворими зимами краще брати вікна з великою кількістю камер.

Склопакет може бути однокамерним (з двома стеклами) і двокамерним (з трьома стеклами). Це також слід враховувати в розрахунку на онлайн-калькуляторі. Також є енергозберігаючі та світловідбиваючі скла, що теж впливає на ціну.

Ми співпрацюємо з різними виробниками пластикових вікон ПВХ, у кожного з яких свої розцінки. Вам потрібно відразу визначитися з видом профілю, щоб у підсумку не бути розчарованим остаточною вартістю.

Якщо ви хочете розрахувати вартість самі, без калькулятора, то вам також необхідно враховувати комплектацію, а саме фіксатори, ручки, петлі, і багато іншого. Розрахунок також допоможуть провести наші менеджери, які врахують всі нюанси, а також розрахують ціну монтажу і демонтажу.

Пластикові вікна від кращих виробників за доступною ціною

Наша компанія «Okna Citi» пропонує пластикові вікна та скління балконів у місті києві й області за доступними цінами. Наш онлайн-калькулятор допоможе вам розрахувати вартість самостійно. Якщо ви не можете визначитися, яка саме конструкція вам необхідна, тоді ви можете зв'язатися з нашими менеджерами, які підберуть для вас найбільш оптимальний варіант.