Як не помилитись у виборі компанії з установки вікон?

«Металопластикові вікна в Києві недорого», «Балкони під ключ» - спробуйте не почистити поштову скриньку щодня - і рекламним листівкам такого характеру до кінця тижня буде в ньому тісно. А ще їх роздають біля станцій метро, наклеюють на стовпи, їм ліку немає в безкоштовних газетах. Одночасно ми читаємо в соцмережах, на форумах і в газетах про те, як обманюють віконники, і скільки можна втратити, звернувшись не в ту компанію. Як же не помилитись у виборі, якщо Ви не професіонал віконного ринку, а звичайний киянин, мешканець передмістя?

Пластикові вікна в Києві: золоті правила вибору

Перше, що повинно Вас насторожити - це неприродне співвідношення дешевих вікон, послуг і активна реклама. Адже просування: поліграфія, розміщення в пресі і на зовнішніх носіях реклами, робота розповсюджувачів - це гроші, які закладаються у вартість вікон ПВХ та послуг з їх монтажу.

У надійної компанії повинен бути офіс та стаціонарні телефони, а його адреса - відкритою інформацією. Це свідчить про те, що віконники не бояться спілкування з клієнтами навіть після того, як проведено установку пластикових вікон. «Укорінення» - запорука того, що фірма планує довго працювати на ринку і відповідає за свої дії, а не випарується, «впаривши» Вам неякісний товар або послугу.

Вікна в розстрочку - також послуга надійних компаній. Адже якщо ті, хто займаються встановленням металопластикових вікон, готові почекати з Вашої оплатою, то їм просто вигідно зробити свою роботу якісно і мати з Вами справу надалі. Не дарма слово кредит дослівно перекладається з латини як «вірність», «довіра». Зателефонуйте і запитайте, чи можна купити металопластикові вікна в кредит, - і це буде серйозним показником того, чи варто зв'язуватися з фірмою.

Вам слід насторожитися, якщо компанія з установки вікон категорично відкидає інші форми оплати, крім готівки. У солідних віконників усе гаразд із реєстраційними документами і прозорістю фінансової частини. Тобто хороша фірма, яка пропонує купити вікна у Києві або в іншому місті, прийме оплату як готівкою, так і "безналом", у неї є рахунки в банку і варіативність форм оплати.

Okna Citi - пластикові вікна в Києві з гарантією

Компанія Okna Citi відповідає всім перерахованим вище критеріям надійного партнера з продажу та встановлення вікон ПВХ. У нас відкриті контакти, постійний офіс і сайт, стабільний штат співробітників. Ми продаємо пластикові вікна в Києві та області на виплат, приймаємо оплату як готівкою, так і «по банку». Okna Citi дає мінімум 5 років гарантії навіть на бюджетні вікна ПВХ українського виробництва, а також відповідає за якість установки вікон.