оконная фурнитура

Віконна фурнітура - опорно-руховий апарат вікон ПВХ

Герметичність сучасних пластикових вікон, точність їх роботи і зручність використання залежать не тільки від ПВХ профілю і склопакета, а й від віконної фурнітури. В її «компетенцію» входять: щільність замикання, типи відкривання вікон ПВХ (навстіж, відкидне, щілинне провітрювання); захисна фурнітура відповідає за безпеку. Остання зазвичай є опцією за бажанням клієнта. А ось периметральна фурнітура - must have монтажу вікон або послуги «балкон під ключ».

Фурнітура Мако з австрійською точністю

Периметральна фурнітура отримала свою назву за те, що її встановлюють по периметру стулки або всієї рами. Для цього існують спеціальні пази і гнізда. Австрійська фурнітура для пластикових вікон Мако (MACO) вважається еталоном якості. Це найкраще, що пропонує український ринок. Уже більш ніж півстоліття компанія виробляє металеві системи, які успішно продаються в усьому світі. Ось уже 20 років як фурнітура Мако володіє сертифікатом якості DIN ISO 9001. Виробник гарантує 10 років ідеальної роботи всіх складових механізму. Практика ж доводить, що цей термін значно триваліший. Віконна фурнітура Мако цінується ще й за те, що не вимагає регулярного змащування - на заводі кожну деталь обробляють унікальним маслом патентованого складу, яке забезпечує м'якість ходу на весь період експлуатації. Крім того, всі деталі мають воскове покриття - не тільки для краси, а й для підвищеної функціональності.

Турецька віконна фурнітура європейської якості

Поворотно-відкидна фурнітура T&T сертифікована за ISO 9001, тому гідна продаватися на європейському ринку. Відмінна якість, доведена результатами випробувань у німецькій лабораторії; нові виробничі лінії при відносно низькій вартості - козирні карти T&T.

Okna Citi продає і встановлює металопластикові вікна та фурнітуру з 2002 року. Причини, з яких ми віддали перевагу саме описаним вище брендам, - це перевірена власною практикою якість, оптимальне її співвідношення із ціною, а також гнучкий підхід виробників, що дозволяє нам пропонувати краще за приємною ціною.