Вікна ПВХ і секрети збереження їх «молодості»

Пластикові вікна в догляді значно гуманніші, ніж їхні дерев'яні попередники. Всі, хто протягом багатьох років зіштовхувався з розкручуванням, миттям та утепленням старих вікон, а потім перейшли на євровікна, довгі роки не можуть натішитися простоті та зручності користування та обслуговування. Так, для того, щоб помити металопластикове вікно після зимівлі, вже не потрібно виколупувати з щілин розкришений поролон, прибирати облуплену фарбу, нам не загрожує робота викруткою і вимітання засохлих між рамами, бозна як заповзлих іще восени мух. Але кількох правил догляду все ж слід дотримуватися, щоб пластикові вікна в Києві, передмісті або на дачі радували погляд і служили вірно значно довше, ніж зазначено в гарантійному свідоцтві.

І дорогі, і дешеві вікна люблять купатися

Хороший віконний профіль очищується від забруднень без зусиль. Але якщо бруд не хоче залишати насиджене місце (а таке часто трапляється на перших поверхах, біля проїзної частини або в тіні дерев, облюбованих птахами), то ні в якому разі не форсує її вигнання. Пластикові вікна можна залишити відмокати під впливом рідких або пастоподібних засобів очищення. Але ні в якому разі не можна застосовувати абразиви і розчинники. Так, вони можуть за дві секунди позбавити Вас бруду, але разом із ним піде і гладкість металопластикового вікна, і колір.

Ставтеся до склопакета, як до автоскла

Миття автомобіля закоханий у нього господар довіряє тільки професіоналам. Адже ми знаємо, що навіть просто помити скло водою і не найсвіжішою ганчіркою - значить забезпечити мікроподряпини. Те ж трапляється і зі склопакетом в металопластикових вікнах. Щоб скління було ідеально прозорим, не економте на губах і купуйте спеціальні засоби для миття скла та дзеркал. Намагайтеся відходити подалі від вікна, коли робите зачіску з використанням лаку для волосся. Надійно затягуйте вікна ПВХ під час ремонту, коли розпорошується фарба або летять на всі боки бризки цементу або розчинника.

Змащування елементів металопластикових вікон

Плавний хід, щільне закривання і відмінний зовнішній вигляд безпосередньо залежать від регулярного змащення віконної фурнітури і ущільнювачів. Останні можна час від часу балувати кремом для рук або іншими гліцеріновмісними засобами. А ось фурнітура більше любить чоловічу «косметику»: побутове масло або машинне без присадок. Але краще всього використовувати спеціальні засоби для змащування фурнітури або обслуговувати пластикові вікна у майстра, який розуміється, як найкраще запобігти сухому тертю рухомих елементів.

Вирішили купити пластикові вікна в Києві? Телефонуйте до Okna Citi!

Диспетчери і майстри компанії Okna Citi розкажуть Вам секрети професійного догляду за вікнами ПВХ, про які Ви не прочитаєте в Інтернеті. 13 років досвіду на українському ринку, власні ноу-хау, спостереження під час закордонних стажувань дозволили нам створити певне портфоліо успішних нюансів. Ми з радістю ділимося своїми напрацюваннями з клієнтами, які розуміють цінність якісних металопластикових вікон і хочуть зберегти їхні переваги для себе і наступних поколінь.