Пластиковий балкон із творчим підходом

"Балкон під ключ" може бути не тільки зручною і захищеною житлоплощею, але й простором для самовираження.

Оздоблення балкона не як у всіх

балкон под ключ арт Затишний балкон або лоджія - для кожної людини він уявляється по-своєму. Для господині і матері сімейства - це, насамперед, місце, де можна зберігати сезонні речі (лижі, велосипеди, кухонну побутову техніку), сушити білизну, вирощувати рослини. Для юнаків та дівчат - простір, де можна почитати книгу, відволіктися від денних турбот красивим видом із вікна. Деякі схильні до винахідництва і конструювання чоловіки використовують теплий балкон як цілорічну майстерню. Якщо будинок розташований у тихому і затишному кварталі, то зручний металопластиковий балкон навіть використовують як спальню в літній час.
А для людей творчих гніздечко-лоджія - це арт-простір, межа між внутрішнім і зовнішнім світом. Таким особистостям потрібен не просто сучасний балкон під ключ, а креативний об'єкт із відповідним декором і пристосуваннями. Після базової обробки (внутрішня і зовнішня обшивка балкона, лоджії) настав час братися до створення унікального образу - самостійно або замовити фахівцям.

Балкони під ключ у Києві - витвори мистецтва

Okna Citi - провідна компанія з установки вікон ПВХ в Києві та області, зі створення пластикових балконів. Ми підготуємо все для того, щоб Ви могли перетворити виносну конструкцію багатоповерхівки або лоджію старого будинку в ексклюзивний куточок самовираження.
Після базових робіт зі скління й обшивки, подумайте про художній розпис стін, про озеленення (якісні металопластикові вікна з високими показниками енергозбереження дозволять Вам створити справжній зимовий сад!). Сучасні будівельні магазини та творчі крамнички предметів ручної роботи дозволяють зі смаком підібрати світильники, вазони, малогабаритні меблі (наприклад, столик і крісло з ротанга, дерев'яну етажерку, аксесуари в техніці печворк, елементи кування тощо), що додасть вашому пластиковому балкону або лоджії неповторний зовнішній вигляд і креативну, затишну атмосферу.