Металопластикові вікна та шумоізоляція

Вікна ПВХ дають різний ступінь шумоізоляції. Зробимо короткий огляд огляд факторів, від яких залежить рівень поглинання шуму.

Як неприродний звуковий фон впливає на здоров'я

Постійне перебування під впливом гучних і безладно змішаних звуків призводить до незворотних наслідків для організму людини. Доведено: якщо ви працюєте або живете при 70 дБА і вище протягом 10 років, - це вірний шлях до серцево-судинних захворювань, відхилень у роботі нервової системи, не кажучи вже про втрату слуху.

Пластикові вікна і децибели

Звукоізоляційні можливості вікон ПВХ залежать від цілого набору факторів і їх поєднання. На першому місці товщина склопакета, точніше, тієї його частини, яка контактує із зовнішнім середовищем. Важливим є і «формула» скла. Багатошаровий триплекс створює бар'єр для звуків різної частоти. Відстань між склом також має значення (чим вона більша, тим вище ступінь звукоізоляції). Ця лакуна в якісному склопакеті наповнена не повітрям, а газом підвищеної щільності.

пластиковые окна звукоизоляция

При виборі металопластикових вікон у Києві, області та в інших галасливих регіонах, варто звернути увагу і на якість установки. Краще довірити цю роботу компанії, яка професійно займається монтажем пластикових вікон у Києві. Адже від того, як будуть виконані монтажні шви, укоси, наскільки ретельно буде підігнана віконна фурнітура, великою мірою залежить Ваша тиша і комфорт.

Вікна ПВХ - індивідуальний підбір від Okna Citi

Компанія Okna Citi з 2002 року працює над склінням приватних будинків і квартир у багатоповерхівках київської агломерації. Проблема шуму і протистояння йому в умовах столичного, невгамовного навіть вночі життя, відома нам не з чуток. Звертайтеся в Okna Citi для встановлення металопластикових вікон та супутніх робіт - і Ви гарантовано отримаєте те, до чого прагнете.