Вікна в Києві: хитрощі продавців та протидія досвідченого покупця

Металопластикові вікна в Києві ставлять переважно з двокамерним склопакетом. Він добре пропускає світло і створює досить потужну перешкоду на шляху шуму ззовні, а також холоду або спеки відповідно взимку і влітку. Але не рідкісні випадки, коли під виглядом вікон із такими властивостями споживачеві встановлюють склопакети з зовсім іншими характеристиками. Виходить, що клієнт оплачує пластикові вікна, а ті надають свої «послуги» не повною мірою. І покупець розплачується за незнання довгі роки.

Вікна ПВХ в 4 золотих правилах

Енергозберігаючий склопакет - це:
1) герметична конструкція,
2) в якій 2 і більше камер,
3) заповнених аргоном,
4) а скло вкрите спеціальним срібним напиленням для відображення коротких хвиль сонячного випромінювання.

Різниця в ціні звичайного та енергоефективного склопакета значно нижча, ніж економія коштів, якої Ви досягнете. Іншими словами, заплативши чесну (з акцентом на цьому слові) ціну за справжні «теплі» вікна зі склопакетом, Ви не тільки окупите їхню вартість, а й будете у виграші багато років, не переплачуючи за опалення і кондиціювання повітря.

Як відрізнити повноцінний енергозберігаючий склопакет?

Пластикові вікна на предмет енергозбереження перевіряють спеціальними приладами, які визначають місця і ступінь витоку тепла з приміщення. Якщо ви бажаєте перевірити склопакет своїми силами без апаратури, скористайтеся звичайною запальничкою або навіть свічкою. Це питання навіть задавалося знавцям української ліги «Що? Де? Коли? » І раунд був успішно виграний командою знавців, що свідчить не тільки про їхній інтелект і винахідливість, а й про те, що з проблемою енергозбереження вони вже зіштовхувалися.

Кількість віддзеркалень полум'я дорівнює кількості пластин скла. Тобто, 2 відбиття з'являються від 2 стекол. Значить, склопакет однокамерний. 3 відбиття = 2 камери між трьома шарами скла.

Склопакет із покриттям також визначається за допомогою полум'я. На кожному склі відображення подвійне. Якщо другий вогняний язик пари відрізняється відтінком від того, що ближче до свічки, значить, напилення є, і Ви маєте справу з енергозберігаючим вікном.

Okna Citi: енергозбереження без обману

Якщо Ви співпрацюєте з компанією Okna Citi, у вас не буде потреби вдаватися до всіх описаних вище хитромудрих прийомів і фізичних дослідів. Солідна фірма з 13-річним портфоліо, яка засклила більше 5 тисяч об'єктів у Києві, надто дорожить своїм іміджем, щоб продавати не те, що декларує.

Пластикові вікна з оптимальним, а головне, таким, як Ви замовляли, склопакетом будуть доставлені та встановлені за лічені дні. Виклик замірника та рекомендації з енергозбереження - безкоштовно!