Вікна Києва 2015 – це вікна Опентек

Металоплатикові вікна Опентек наступного року відсвяткують перший ювілей - 10-річчя на ринку. Компанія пишається тим, що не копіює стилі й технології світових виробників профільних систем, але володіє власною розробкою. Саме це дозволяє Open Teck стверджувати, що ці недорогі вікна найкращим чином годяться для українського клімату і враховують вітчизняні особливості встановлення та експлуатації.

Із чого виробляють пластикові вікна Опентек?

В основі віконного профілю Open Teck - якісний полівінілхлорид. До цього термопластичного матеріалу додають речовини, завдяки яким готовий виріб набуває задекларованих характеристик і зовнішнього вигляду (світло- і термостійкість, гладка поверхня, колір, пластичність). Йдеться про стабілізатори, модифікатори, а також про барвники й інші компоненти ПВХ профілю. Слід зазначити, що діоксид свинцю, про шкідливість якого зараз багато пишуть у ЗМІ, в металопластикових вікнах Опентек біологічно не активний. Тобто речовина зв'язана, не випаровується, не переходить на шкіру або інші поверхні при контакті. Ці дані підтверджені не тільки українськими, а й міжнародними гігієнічними сертифікатами.

Недорогі металопластикові вікна - не означає дешеві!

Відгуки про вікна Опентек свідчать, що купуючи і встановлюючи ПВХ-продукцію цієї української компанії Ви ні в якому разі не економите на екологічності, міцності і довговічності. У лабораторних умовах доведено, що вони прослужать як мінімум 40 років. Першовідкривачі цих вікон ПВХ підтвердять, що за майже 10 років вони не підводили.

Пластикові вікна Опентек особливо міцні завдяки спеціальному «рецепту» ПВХ, створеному з високими вимогами до ударної в'язкості. Матеріал протипожежний та самозагасний. Йому не страшні не тільки примхи природи, а й експерименти з миючими засобами: металопластикові вікна Open Teck стійкі до агресивних лугів і кислот.

Усі розкриті вище факти дозволяють зробити висновок, що Опентек - оптимальний вибір ПВХ вікон для Києва в наш час.