Установка пластикових вікон: попередні дії

Ви вже визначилися, у якій компанії хочете купити вікна ПВХ і замовити їх установку. Солідні гравці ринку довіряють спілкування з клієнтом добре навченим менеджерам, які не з чуток знають усі етапи скління і готові детально проінструктувати про підготовку до монтажу. Слушні поради дасть і замірювальник під час першого візиту до Вас. Але кілька правил все ж слід пам'ятати, щоб уникнути непорозумінь і затримок.

Підготовка до монтажу вікон ПВХ в Києві та області

Процес скління - досить порохнява справа. Щоб спростити післямонтажне прибирання, не зіпсувати меблі та речі, бажано по максимуму звільнити приміщення, в якому запланована заміна вікон. Обов'язково зніміть штори, гардини, ролети.

Якщо мова йде про малогабаритну київську квартиру або про тісний офіс, де немає змоги перенести всю «начинку» кімнати, то варто хоча б якомога далі відсунути майно від віконного отвору, прибрати килимки з підлоги. У будівельних магазинах продається спеціальна плівка, яка герметично покриє предмети меблів, огорне оргтехніку і тому подібні речі. Якщо правильно її використовувати, то після закінчення робіт Ви не знайдете на речах і підлоговому покритті жодної зайвої пилинки.

Установка металопластикових вікон виконується з використанням електроінструментів. Тому необхідно забезпечити підключення до електромережі неподалік від місця робіт (розетка або подовжувач). Якщо це проблематично, то обов'язково обговоріть цей момент під час виклику замірника вікон. Трапляється, що за іронією долі саме в день монтажу відключають світло, воду або відбуваються ще якісь непередбачені обставини. У такому разі не панікуйте і не чекайте до останнього, що проблема вирішиться сама собою. Просто зателефонуйте до офісу компанії, у якої Ви замовили встановлення металопластикових вікон, і поясніть все як є. Вам обов'язково підкажуть, як діяти.

Як розпізнати професійний монтаж вікон і порядну компанію?

Вікна ПВХ в якісному виконанні - міцна конструкція. Але не зайвим буде переконатися в цілісності всіх елементів скління до того, як почнуться роботи. Уважно огляньте привезені Вам пластикові вікна: профіль, склопакет, віконну фурнітуру. Чи є на них подряпини, мікротріщини? Чи відповідає фірмове маркування вікон тому бренду і моделі, за які Ви заплатили?

Досвідчені майстри не приховують інформації про товар і об'єктивно оцінюють усі переваги й недоліки Вашого вибору. Також чесно і детально вони розкажуть про тривалість і етапи робіт, особливості догляду за вікнами ПВХ.

Okna Citi - це досвід на віконному ринку з 2002 року, перевірені торгові марки і люди. Замовити металопластикові вікна для Києва та області або інший вид скління у нас можна цілий рік, без вихідних.