Скління балконів і лоджій, оздоблення: як не потрапити в халепу

Балкони під ключ, як і інші комплексні послуги, створюють багато лазівок і можливостей для махінацій із цінами і якістю. Задумайтесь: якщо компанія пропонує металопластикові вікна за ціною, значно нижчою від ринкової, - як ці вікна та двері можуть бути якісними? Або якщо викликані хлопці в будівельних комбінезонах працюють значно швидше середньостатистичних? Або не дають гарантій хоча б на кілька років, мовляв, «не вірте, все одно ніхто не дозволить Вам цією гарантією скористатися».

Розберімося, як знайти оптимального провайдера послуги «балкон під ключ», який вирішить будь-яке питання за Ваші гроші, але ціна буде виправданою.

Пластиковий балкон: ціна питання і проблема вибору

Ключовим завданням благоустрою балкона або лоджії є, звичайно, скління. Якщо у вас немає якихось особливих вимог до зовнішнього вигляду і типу матеріалу, то оптимальними будуть у цьому випадку пластикові вікна в Києві. Столиця - галасливе і запилючене місто, тому вікна повинні забезпечувати хорошу звукоізоляцію, і за ними потрібен нескладний догляд. Вітчизняні вікна ВПХ Опентек добре зарекомендували себе, в тому числі і в комплексі «балкон під ключ». Їхня вартість не виросла так, як на німецькі вікна, а вимоги до якості, екологічності, шумового і тепловому бар'єрів - на рівні. Гарна компанія, пропонуючи пластикові балкони, розповість про переваги і недоліки кожного варіанту і бренду, але не буде нічого нав'язувати як істину в останній інстанції.

Наступне питання - це утеплення балкона, як зовнішнє, так і внутрішнє. А також обшивка. Компанія з іміджем запропонує різноманітні за ціною і естетичністю рішення. Пінопласт, стиродур, вагонка або сайдинг - вирішувати Вам.

Завершальний етап - це приємні дрібниці і функціональні конструкції: шафки, вішалки, сушарки. Ви можете придбати готові вироби і встановити їх самостійно. Проте досвід показує, що краще замовляти їх індивідуально, в рамках опцій «балкона під ключ». Тоді зовнішній вигляд балкона буде цілісним, а ручна робота за індивідуальними вимірами зводить нанівець небезпеку того, що куплене не підійде або буде змонтовано неакуратно.

І останній момент. Балкон під ключ - комплекс, вигідний як замовнику (ніяких турбот), так і для тих, хто надає послугу. Сміливо запитуйте про акції та знижки!